<< mai 2019 >>

Keskmise rühma vahvad tegemised

Eelmise õppeveerandi lõpus otsustasid keskmise rühma lapsed koos oma õpetajatega küpsetada ühe maitsva ja magusa koogi. Selles rühmas on kõik suured maiasmokad. Lapsed said teada ja tunda, et kooke süüa on palju lihtsam, kui neid teha. Koogitegu on üsna raske ja keeruline töö. Iga laps sai mõõta, kaaluda, vahustada, kloppida, segada. Maitsta ikka ka!
Koos panime koogi ahju ja asusime ootama. Peatselt oli head koogilõhna täis terve lasteaed. Soe kook maitses imehästi. Ühine otsus- kooki oli vähe!

Nädala teema „Teele, teele, kurekesed“ raames käisime Haeska linnuvaatlustornis linnukesi teele saatmas. Linde nägime nii merel kui ka maal. Kuulasime lindude häälitsusi, vaatlesime peegelsiledat merd, ronisime hiigelsuure kivi otsa, mängisime vahvaid liikumismänge.

Kohalik kalur näitas meile paadis oma kalasaaki. Koos tõdesime, et ka sügisel on mere ääres põnev ja tegevust küllaga.

Maire ja Raja- keskmise rühma õpetajad.