<< mai 2020 >>

Südamejooks ja rühmavahetuspäev lasteaias

SÜDAMEJOOKS LASTEAIAS

Südamenädalal käis kogu lasteaiapere Mäemõisa pargis südamejooksu tegemas.
Enne jooksu otsisime üles oma südame – raske oli leida, tuksus teine nii vaikselt. Kõik lapsed pidid jooksuga läbima ühe pargiringi. Õpetaja Maret jooksis ees ja lapsed rühmade kaupa järgi. Nii suured kui ka väiksed läbisid raja edukalt. Finišis ootas igat jooksjat südamemedal ja õun.

Lõpetuseks otsisime uuesti üles oma südame – oli väga lihtne leida, tuksus teine nii valjusti. Pilte näeb siit.

RÜHMAVAHETUSPÄEV LASTEAIAS

Lasteaias on juba kahel korral toimunud rühmavahetuspäev. Sellel päeval saavad lapsed tund aega mängida selles rühmas, kus keegi ise soovib. Saab mängida teiste mängukaaslastega ja hoopis uute mänguasjadega. Õpetajad on ka hoopis teised. Keskmise rühma lapsi huvitasid väga suure rühma mänguasjad. Nemad tulid kohe jooksuga suurde rühma. Suure rühma tüdrukud kolisid sõimerühma. Õpetaja Pille oli seal ette valmistanud meisterdamistegevusi. Julgemad sõimerühmalapsed leidsid endale tegevust keskmises rühmas. Pildid on siin.

Vanema rühma õpetaja Raidi Sannik