<< apr. 2020 >>

Vanema rühma kevadised tegemised

(Laudas, noortekeskuses, lasteaia õues ja hooldekodus)

Vanem rühm on maikuus palju huvitavat teinud ja nii mõndagi põnevat näinud. Hanna Marii ema kutsus meid vaatama oma veisekasvatust. Käisime laudas ja nägime väga suuri ja väga väikseid veiseid. Hanna Marii ema rääkis meile, kuidas nende pere loomade eest hoolitseb.

Meie rühma Liisa Eleanore ema töötab aga Panga küla noortekeskuses. Tema kutsus meid sinna külla. Noortekeskuses saime mängida toredaid liikumis- ja lauamänge ning pilte värvida.

Maikuus oli meil ka õuelasteaia nädal. Jäime iga päev õue juba hommikul lasteaeda tulles. Kõik tegevused toimusid õues. Korra isegi sõime õues. Toas käisime vaid magamas.

Me käisime ka väiksel kontsertreisil Haapsalus De la Gardie lossi hooldekodus. Viisime seal elavatele memmedele ja taatidele natuke emadepäevarõõmu oma laulude, tantsude ja luuletuste näol. Me kinkisime neile mälestuseks ka enda valmistatud lepatriinud.

Pilte meie tegemistest näete siin.

Vanema rühma õpetaja Raidi Sannik