Lasteaialapsed ja 1.-4. klassi õpilased käisid Saueaugu teatritalus

20. ja 21. mail käisid 1.-4. klassi õpilased ja lasteaialapsed Saueaugu teatritalus vaatamas etendust „Kratimäng”. Etenduses mängisid isand Teodorit näitleja Karol Kuntsel ja tüdrukut Katrin Pärn.

Foto: õp Raidi Sannik

Isand Teodor oli pikka aega üksinda elanud. Ühel päeval ostis ta endale turult krati nimega Kratu.  Siis saabus aeg, mil tema elamisse saabus tüdruk. Tüdruk ja kratt hakkasid kaotatud asjade otsijateks. Teodor ja tüdruk otsustasid, et nad avavad leiubüroo, kust kaotajad oma asjad tagasi saavad. Nüüd alles mäng algas! Näitlejad kehastasid neid inimesi, kes tulevad oma kaotatud asjadele järele. Sellist hoogsat, lõbusat, naljakat, erinevate karakterite ja kostüümidega mängu nautisid nii väikesed kui ka suured teatrikülastajad.

Tüdruk läks küll korraks isand Teodori juurest ära, kuid saabus peagi koos teise krati Krataga tagasi. Etenduses oli palju soojust ja üksteisest hoolimist. Taaskohtumist tähistati kohvi ja pudruga ning kratid lendasid rõõmsalt lae all nii, et tulejutt taga.

Saueaugu teatritalus on alati tore käia.

Kersti Arov
õppealajuhataja