• Ürituste kalender

    << apr. 2020 >>
    ETKNRLP
    30 31 1 2 3 4 5
    6 7 8 9 10 11 12
    13 14 15 16 17 18 19
    20 21 22 23 24 25 26
    27 28 29 30 1 2 3
  • Tulemas | toimumas

  • Uudiste arhiiv:

PLAYBACK 2020 kokkuvõte

Reedel, 31. jaanuaril oli kooli saali kogunenud palju-palju rahvast, et saada osa Ridala Põhikooli järjekordsest Playback showst, mille teemaks oli „1990 – 2010”. Esitatav lugu pidi olema seotud tantsuetteastega ja loo keelevalik oli vaba.

Võistlustulle astus kümme etteastet:

Sööklas töötas „Unistuste fondi” puhvet. Seekord valmisid koogid, salatid, maiused jne õppeköögis. Iga klass andis oma panuse ja saadud tulu läks meie õpilaste „UNISTUSTE FONDI”. Saalis aga said huvilised diskotada, et tulemuste ootamine oleks lõbusam.

Punkte andis esinejatele žürii ja ka klassid valisid oma lemmiketteaste. 1.-4. klassi õpilased andsid oma punktid vanema kooliastme esinejatele ja 5. kuni 8. klass valis välja oma lemmiku nooremate esinejate seast.

Žüriisse kuulusid:

  • Maire Suurkask – meie lasteaia esindaja
  • Loora Lisandra Ender Haapsalu Linna Algkoolist
  • Rein Peek – õpetajate esindaja
  • Maidu Leever – õpetajate esindaja
  • Milve Viigand – direktor
  • Žürii esimees oli Reelika Ender – Haapsalu Noorte Huvikeskuse direktor

Žürii töö osutus väga raskeks, sest klassid olid leidnud esitamiseks väga toredad lood ja kaasahaarav oli ka tantsuline pool.

Välja anti terve rida eriauhindu:

  • Parim lavakujundus – 2. klass
  • Kõige tõetruum jäljendaja – Lily Vidrik (3. klass)
  • Super tantsija – Johanna Reppo (4. klass)
  • Kõige särasilmsem tantsutüdruk – Alissa Rosette Aavik (1. klass)
  • Ilmekas esineja – Mirtel Müürisepp (5. klass)
  • Ilmekas esineja – Anni-Mari Maripuu (5. klass)
  • Hea rütmitunnetus – Kenerth Paes (3. klass)
  • Värvikaim esineja – Klarissa Linnam (6. klass)
  • Väga julge valik – Mathias Targamaa (8. klass)
  • Väga julge valik – Mario Peetris (8. klass)
  • Super tantsija – Kristjan Mihkel Kollom (7. klass)
  • Tõeline üllataja – Riin Tammet (8. klass)
  • Parim rütmiline liikumine – Lianna Lisette Erit (6. klass)
  • Parim rütmiline liikumine – Rihanna Kruusmann (6. klass)
  • Täpne esitaja – Loore Erit (2. klass)

Haapsalu Noorte Huvikeskuse direktor Reelika Ender andis auhinnad ka Huvikeskuse lemmikutele. Nendeks osutusid:

  • Klarissa Linnam
  • Kristjan Mihkel Kollom
  • Johanna Reppo
  • 3. klassi etteaste - Ott ja Beergrass „Lambarokk”

Kõik osalenud meeskonnad said tänukirjale lisaks vahvlitordi ning üldvõitjaid premeeris kool vautšeriga, mis toetab klassi vabalt valitud aktiivset tegevust.

1.-4. klassi üldvõitjaks osutus 1. klassi etteaste Ice Cream „Tahan saada staariks”.

Video salvestas: Janete Aas

5.-8. klassi üldvõitjaks osutus 8. klassi etteaste Mamma Mia! „Dancing Queen”.

Playbacki lõppedes saime aga teada, et tehnilistel põhjustel jäid ühe kohtuniku punktid lõpparvestusest välja, mis muutis ka nooremate võistlejate lõpptulemust.

Kõikide klasside ja žürii liikmete punktide alusel said pärast veaparandust etteasted punkte alljärgnevalt:

1.-4. klassi punktid
klass etteaste punkte koht
2.klass Rednex 31 I
1.klass Ice Cream 30 II
3.klass Ott ja Beergrass 28 III
4.klass Britney Spears 13 IV
4.klass Mr Happyman 8 V
5.-9. klassi punktid
klass etteaste punkte koht
8.klass Mamma Mia! 41 I
6.klass MC Hammer 25 II
5.klass Spice Girls 19 III
8.klass Homme 18 13 IV
7.klass Nancy 12 V

Kokkuvõttes jäi lõpptulemusena 5.-8. klassi järjestuses kohtade järjestus samaks, muutusid ainult punktid.

1.-4. klassi osas sai ühepunktilise edumaaga I koha 2. klass!

II koht kuulub I klassile!

Žürii otsustas: Anda aktiivset tegevust toetav vautšer 2. klassile ja jätta alles ka 1. klassi auhind!

Suur aitäh kõikidele osalenud klassidele ja klassijuhatajatele toreda Playback show eest!!!


Milve Viigand
direktor