Erasmus+ „Riikidevahelised sillad” („Bridges Between Borders”) töörühm valmistub sõiduks Itaaliasse

19. veebruari varahommikul algab sõit Lavaronesse Itaaliasse, kus toimub projektikohtumine partnerkoolidega. Teekonna muudab eriti põnevaks ühine rongisõit Austria ja Tšehhi Vabariigi õpilastega Innsbruckist Trentosse, mis on meie Itaalia sõprade maakonna pealinn.

Itaaliasse reisivad õpilased

Foto: Ene Jundas

Eestimaalt võtame kaasa sügisel toimunud fotovõistluse „Sillad Eestimaal” parimad pildid. Samuti oma osa eesti-inglise-itaalia-saksa-tšehhi sõnaraamatust: värvid, numbrid 1-10, enamlevinud viisakusväljendid, 6 vanasõna. Muusikaõpetaja Anne Pääsukese abiga kirjutasime eestikeelse teksti projektilaulule, mida oleme hoolega harjutanud, et üheskoos partneritega seda tutvumisõhtul laulda. Õpetaja Tarmo Jõgis aitas meil laulu salvestada ning selle abil said ka meie sõbrad õppida selgeks eestikeelse variandi.

Itaaliasse sõidavad Andre Esko ja Karli Maisalu 4. klassist, Mathias Targamaa 5. ja Cassandra Bulak 6. klassist ning õpetaja Piret Silm.

Töörühm jõuab tagasi Eestimaale ööl vastu 27. veebruari.

Rahvusvahelise Erasmus+ projekti „Riikidevahelised sillad” koordinaator