1. septembri aktuse ja klassipildid vaatamiseks ja tellimiseks

Proovipilte 10x15 cm formaadis saab alates teisipäevast, 3. oktoobrist käes hoida ja vaadata koolis - fotolaborist on tellitud kõik klassipildid ja ülejäänud piltidest mingi osa (mitte kõik).

Nii proovipildid kui tellitavad pildid on matil fotopaberil.

Kõik pildid on Google Drive'is vaatamiseks või allalaadimiseks väljas.

Vendo Jugapuu tehtud fotod on eraldi alamkaustas, mille sees omakorda on alamkaust fotolaborist klassipiltideks tellitud valikuga.

Kes soovib lisaks oma klassipildile veel mingeid pilte siin olemasolevast valikust kooli kaudu tellida ja ei leia neid proovipiltide hulgast, märkige palun üles soovitud piltide numbrid ja lisage klassipildi tellimusele oma nime juurde pildi number ja soovitud koopiate arv.

Ühe tavalise postkaardi suurusega (10x15 cm) foto hind on 0,15 €. Tavalise suurusega foto tellimisel märkige koopiate arvu juurde täht "V".

Ühe suure (15x21 cm) foto hind on 0,79 €. Suure foto tellimisel märkige koopiate arvu juurde täht "S".

Näiteks märgin klassipildi taha: V2, S1 Tarmo Jõgis 2522 (V1), 2690 (S1). See tähendab, et tellin sellest klassipildist 2 tavalise suurusega (V2) ja 1 suure koopia (S1) ning sellele lisaks ühe tavalise suurusega pildi nr 2522 ja ühe suure pildi nr 2690. Kokku pean sellise tellimuse eest tasuma 2 x 0,15 + 0,79 + 0,15 + 0,79 = 2,03 €.

Piltide tellimine toimub nagu tavaliselt klassijuhatajate kaudu: alates teisipäevast saavad õpilased klassijuhataja tunnis proovipilte vaadata ja oma tellimuse esitada. Tunnist puudunud õpilased peavad hiljem piltide tellimiseks samuti pöörduma klassijuhataja poole.

Tellitud piltide arv lisatakse kooli tellimusele alles pärast tellimuse eest tasumist!

Samuti on igaühel võimalus ise eelpool toodud linkidelt soovitud pildid alla laadida ja need ka ise enda valitud fotolaboris paberile trükkida lasta just nii suurena ja sellisele paberile nagu ise soovib, kui kooli pakutav võimalus ei meeldi või sobi.