<< märts 2024 >>

BBB töörühm taasalustas 8. septembril

Rahvusvahelise Erasmus+ projekti „Riikidevahelised sillad” („Bridges Between Borders”) töörühm alustas taas

8. septembril kogunes projekti töörühm 4. klassi, et üle vaadata selleaastased eesmärgid ja ülesanded.

Septembris toimub fotovõistlus „Sillad Eestimaal”. Kutsume kõiki meie kooli õpilasi kaasa lööma! Pildi juurde tuleb kindlasti märkida, mis sillaga tegemist on. Parimad fotod saadame oma projektipartneritele tutvumiseks.

6. klassi tüdrukud uurimas toiduretsepte

Foto: Ene Jundas

21. oktoobriks on vaja Austriasse saata kolme kuu rahvakalendripäevade kirjeldused. Neist valmib kalender. Meie peame tutvustama veebruari, juunit ja novembrit. Samaks tähtajaks on vaja Austriasse saata ka 12 retsepti Eesti rahvusroogade kohta.

Alustada tuleb ka sõnaraamatu koostamist, mis sisaldaks enim levinud suhtlusfraase, kõnekäände ja vanasõnu. Peame oma sõnaraamatu osa kaasa võtma Itaaliasse, kus 20. – 26. veebruaril 2017 toimub projektikohtumine partnerkoolide õpilastega.

Ette on nähtud ka kaks Skype konverentsi. Novembri konverentsil on vaja partneritele tutvustada meie talve- ning aprillis suvekombeid ja -tavasid.

2016. aasta lõpus 3. – 9. detsembril toimub partnerkoolide õpilaste kohtumine Tšehhi Rahvavabariigi pealinnas Prahas.

Seega on tulemas põnev ja teguderohke projektiaasta. Kes tunneb, et tahab kaasa lüüa, peab võtma ühendust õpetaja Ene Jundasega.

Rahvusvahelise Erasmus+ projekti „Riikidevahelised sillad” („Bridges Between Borders”) koordinaator Ridala Põhikoolis