Õpilased

Vilistlaste nimekiri


Õpilaste nimekirjad 2017/2018. õa (seisuga 6. okt 2017)

kokku 110 õpilast

Õpilasesindus:
  1. Kai Kurisman, 5. klass
  2. Andre Esko, 5. klass
  3. Erik Ulm, 5. klass
  4. Kleer Jaani, 6. klass
  5. Maily Märss, 7. klass
  6. Karl-Erik Õunas, 7. klass
  7. Kätriin Vichterpal, 8. klass
  8. Anna-Kristiina Kokvel, 8. klass
  9. Kärt Hansman, 8. klass
  10. Epp Emili Saue, 8. klass
  11. Targo Kokvel, 9. klass - õpilasesinduse juht
  12. Kendra Kurisman, 9. klass - õpilasesinduse juhi asetäitja

[←tagasi]


I klass
  1. Marten Jõeleht
  2. Gordon Erik Kivimäe
  3. Lisete Kliss
  4. Aleksander Kruusmäe
  5. Kertu Lemvald
  6. Oliver Luide
  7. Andro Maripuu
  8. Kenerth Paes
  9. Mia Amanda Päevakene
  10. Markus Raudsep
  11. Lily Vidrik

Klassijuhataja: õp Ene Jundas

[↑ tagasi algusesse ↑]


II klass
  1. Keira Liisa Hiiemäe
  2. Rasmus Hõimra
  3. Emily Jugapuu
  4. Kairo Karu
  5. Gregor Lutschan
  6. Maarja Maripuu
  7. Devid-Nikita Morozov
  8. Jaak-Eerik Paesüld
  9. Miina Pilvistu
  10. Johanna Reppo
  11. Kaspar Viilma

Klassijuhataja: õp Aime Koit

[↑ tagasi algusesse ↑]


III klass
  1. Janeli Eilpuu
  2. Raimond Heinakroon
  3. Remi Mart Jõgisoo
  4. Angelica Karu
  5. Uku Koel
  6. Eliise-Lisete Kreemann
  7. Johannes Lemvald
  8. Kaspar Lutschan
  9. Anni-Mari Maripuu
  10. Grigori Morozov
  11. Viktor Morozov
  12. Mirtel Müürisepp
  13. Mattias Priinits
  14. Darion Pukk
  15. Annabel Pärnpuu
  16. Aveli Reisner
  17. Simona Birgite Rüü
  18. Marleen Sahtel
  19. Rasmus Ulm
  20. Rahe Uudam
  21. Hugo Õunaid

Klassijuhataja: õp Sirje Matsik

[↑ tagasi algusesse ↑]


IV klass
  1. Lianna Lisette Erit
  2. Kris Oliver Kivimäe
  3. Rihanna Kruusmann
  4. Brandon Leesment
  5. Klarissa Linnam
  6. Helin-Mari Maripuu
  7. Mia Eliisa Maripuu
  8. Sten-Eerik Miller
  9. Robin Targamaa
  10. Sander Tenson
  11. Kristo-Markus Ärtis

Klassijuhataja: õp Kadri Jürjer

[↑ tagasi algusesse ↑]


V klass
  1. Andre Esko
  2. Mailii Jõeleht
  3. Kai Kurisman
  4. Kevin Sten Liik
  5. Karli Maisalu
  6. Hiimo Närep
  7. Erik Ulm
  8. Sandra Uustalu
  9. Otto Valmar Õunas

Klassijuhataja: õp Piret Silm

[↑ tagasi algusesse ↑]


VI klass
  1. Elis Hoop
  2. Kleer Jaani
  3. Mait Kalju
  4. Jan-Mihkel Kreemann
  5. Mario Peetris
  6. Karmo Põllumägi
  7. Eliise Sildaru
  8. Riin Tammet
  9. Mathias Targamaa
  10. Jarek Tenson
  11. Tanel Toomemägi

Klassijuhataja: õp Sirli Niilo

[↑ tagasi algusesse ↑]


VII klass
  1. Cassandra Bulak
  2. Egor Kasepõld
  3. Karmen Lindsalu
  4. Maily Märss
  5. Karel Nurmetalo
  6. Rihard Raba
  7. Reli Rosenberg
  8. Stelli Hedith Siht
  9. Karolin Tiik
  10. Oskar Vooremaa
  11. Karl-Erik Õunas

Klassijuhataja: õp Sirje Korpe

[↑ tagasi algusesse ↑]


VIII klass
  1. Kärt Hansman
  2. Anna-Kristiina Kokvel
  3. Kevin Robert Kõrvemaa
  4. Hertrudis Kõvask
  5. Kristjan Lebedev
  6. Marko Mardi
  7. Kättriin Pärkson
  8. Kärolin Raudsepp
  9. Janno Reppo
  10. Gerda Riibak
  11. Heleen Sandvik
  12. Anett Saue
  13. Epp Emili Saue
  14. Kristjan Tokko
  15. Alexandre Valgemäe
  16. Sonja-Lotta Veski
  17. Kätriin Vichterpal

Klassijuhataja: õp Tea Kesa

[↑ tagasi algusesse ↑]


IX klass
  1. Aleksandra Aljošina
  2. Targo Kokvel
  3. Kendra Kurisman
  4. Jarmo Lempe
  5. Enelin Ott
  6. Tarvo Põldmaa
  7. Liisbet Rehepapp
  8. Marten Suurküla

Klassijuhataja: õp Pille Raudsepp

[↑ tagasi algusesse ↑]


[←tagasi]