Õpetajate konsultatsioonide ajad
2023/2024. õppeaasta
Jrk nr | Õpetaja nimi | Õppeaine | Klass | Konsultatsiooni toimumise aeg |
---|---|---|---|---|
1. | Kersti Arov | matemaatika | 8. - 9. klass | K 7. ja 8. tund |
eesti keel | 9. klass | |||
2. | Jane Hüdsi | keemia, füüsika | 8. - 9. klass | kokkuleppel õpetajaga |
loodusõpetus | 5. ja 7. klass | |||
3. | Kertu Ilves | eesti keel, kirjandus | 5. ja 8. klass | kokkuleppel õpetajaga |
4. | Kadri Jürjer | eesti keel, matemaatika, kunst, loodusõpetus, inimeseõpetus, tööõpetus | 3. klass | kokkuleppel õpetajaga |
matemaatika | 6. - 7. klass | |||
5. | Tea Kesa | eesti keel, kirjandus | 6. - 9. klass | N 8. tund või kokkuleppel õpetajaga |
kirjandiõpetus | 9. klass | |||
6. | Eda Kivimäe | eesti keel, matemaatika, kunst, loodusõpetus, inimeseõpetus, tööõpetus | 1. klass | kokkuleppel õpetajaga |
7. | Aime Koit | eesti keel, matemaatika, kunst, loodusõpetus | 4. klass | T 8. tund |
arvutiõpetus | 1. - 8. klass | |||
8. | Jaan Koplik | töö- ja tehnoloogiaõpetus | 4. - 9. klass | kokkuleppel õpetajaga |
9. | Sirje Korpe | bioloogia, geograafia | 7. - 9. klass | kokkuleppel õpetajaga |
loodusõpetus | 6. klass | |||
10. | Maidu Leever | matemaatika | 8. ja 9. klass | kokkuleppel õpetajaga |
11. | Annely Lember | muusika, kunst | 8. ja 9. klass | kokkuleppel õpetajaga |
ajalugu | 6. ja 8. klass | |||
12. | Olga Loonde | matemaatika, loodusõpetus, inimeseõpetus | 6. klass | kokkuleppel õpetajaga |
inglise keel | 6., 8. ja 9. klass | |||
13. | Sirje Matsik | eesti keel, matemaatika, kunst, loodusõpetus, kehaline kasvatus, tööõpetus | 1. klass | kokkuleppel õpetajaga |
matemaatika | 5. klass | T 8. tund | ||
14. | Denis Naumov | ajalugu | 5. - 9. klass | N 8. tund või kokkuleppel õpetajaga |
ühiskonnaõpetus | 6. ja 9. klass | |||
15. | Sirli Niilo | inglise keel | 3. - 9. klass | N 8. tund või kokkuleppel õpetajaga |
karjääriõpetus | 9. klass | |||
16. | Anne Pääsuke | muusikaõpetus | 1. - 9. klass | kokkuleppel õpetajaga |
17. | Mare Rannast | eesti keel, kirjandus | 5. ja 6. klass | kokkuleppel õpetajaga |
18. | Pille Raudsepp | kehaline kasvatus | 2. - 3. klass | kokkuleppel õpetajaga |
rütmika | 4. ja 5. klass | |||
19. | Martin Salf | kehaline kasvatus | 4. - 9. klass | kokkuleppel õpetajaga |
20. | Piret Silm | kunst | 5. - 8. klass | kokkuleppel õpetajaga |
käsitöö ja kodundus | 4. - 9. klass | |||
inimeseõpetus | 5. - 8. klass | |||
kultuurilugu | 2. ja 5. klass | |||
joonestamine | 9. klass | |||
21. | Maria Strauss | saksa keel | 6. ja 9. klass | kokkuleppel õpetajaga |
22. | Milve Viigand | vene keel | 6. klass | N 3. tund (T), 8. tund (P) |
7. klass | K 7. tund, N 4. tund (T) | |||
8. klass | R 3. tund | |||
9. klass | K 8. tund |
- Õpilane lepib õpetajaga eelnevalt tunni kokku.
- Vajadusel kutsub õpetaja ise õpilasi konsultatsiooni (sellisel juhul on see õpilasele kohustuslik).
Kersti Arov
õppealajuhataja