Ridala Põhikooli lasteaialaste rahvatantsurühma rahvuslikud riided tüdrukutele

kulka_logo

Eesti Kultuurkapitali poolt rahastatud projekt „Ridala Põhikooli lasteaialaste rahvatantsurühma rahvuslikud riided tüdrukutele”

(01.02.2016 - 30.05.2016)

lasteaialaste rahvatantsuriided

Ridala Põhikooli lasteaia vanema rühma rahvatantsurühm alustas 2015. a sügisel õpetaja Raidi Sanniku käe all rahvatantsu õppimist. Valmistuti Läänemaa Rahvatantsupeoks „Sulle...”, mis toimus 14. mail 2016. a Haapsalu Piiskopilinnuses.

Tantsupeole oli uhke minna vastvalminud rahvuslike riietega. Rahvuslikus stiilis rahvatantsuriiete soetamist toetas Eesti Kultuurkapital 344,00 € (tüdrukute riided) ja 440,00 € maksvad poiste riided muretseti omaosaluse eest.

Omaosalus on küll kooli eelarvest, kuid ikkagi Ridala vallavalitsuse toetus. Kokku läksid rahvatantsurühma rahvuslikud riided maksma 784,00 €.

Milve Viigand
projektijuht