• Ürituste kalender

    << aug. 2019 >>
    ETKNRLP
    29 30 31 1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28 29 30 31 1
  • Tulemas | toimumas

  • Uudiste arhiiv:

Vilistlased

[←tagasi]


2018 lõpetanud

Klassijuhataja: Pille Raudsepp

  1. Aleksandra Aljošina
  2. Targo Kokvel
  3. Kendra Kurisman
  4. Jarmo Lempe
  5. Enelin Ott
  6. Tarvo Põldmaa
  7. Liisbet Rehepapp
  8. Marten Suurküla

[↑ tagasi algusesse ↑]


2017 lõpetanud

Klassijuhataja: Piret Silm

  1. Tauri Kokvel
  2. Ruth Kolga
  3. Kristina Kool
  4. Kärt Kurisman
  5. Artur Matvejev
  6. Johanna Padu
  7. Aulike Põllumägi
  8. Maria Raudsep
  9. Katerina Rebane
  10. Lehari Reppo
  11. Martti-Johannes Tenson
  12. Kristina Tšalova
  13. Marten Valk
  14. Caddy Veersalu
  15. Kairit Vichterpal

[↑ tagasi algusesse ↑]


2016 lõpetanud

Klassijuhataja: Kaidi Sits

  1. Hain Hansman
  2. Merilii Jõeleht
  3. Sandra Kasepõld
  4. Martin Kauer
  5. Joonas Kollo
  6. Kaido Kruusamäe
  7. Raiko Kruusmann
  8. Carolina Kuris
  9. Riin Rosenberg
  10. Kirke Säär

[↑ tagasi algusesse ↑]


2015 lõpetanud

Klassijuhataja: Sirje Korpe

  1. Ivar Avi
  2. Kelly-Karen Jõeleht
  3. Anneli Kalju
  4. Helikka Kallus
  5. Kaarel Koit
  6. Tarmo Kokvel
  7. Marko Kolga
  8. Helen Lember
  9. Andry Leppik
  10. Birgit Loiguste
  11. Daimar Pall
  12. Andrei Tšalov
  13. Meriliis Varbola

[↑ tagasi algusesse ↑]


2014 lõpetanud

Klassijuhataja: Pille Raudsepp

  1. Aveli Allmere
  2. Helen Erik
  3. Viljar Kaer
  4. Martin Karu
  5. Cäthrine Kõvask
  6. Himmo Närep
  7. Janella Paulus
  8. Mattijo Pärkson
  9. Ardo Põldmaa
  10. Jan Rosenberg
  11. Liis Vaarend
  12. Meeri-Kris Veersalu
  13. Helena Vikat

[↑ tagasi algusesse ↑]


2013 lõpetanud

Klassijuhataja: Tea Kesa

  1. Ats Avilo
  2. Kelly-Tonili Hiiemäe
  3. Kevin-Jarl Jaani
  4. Carl Langi
  5. Markus Lember
  6. Kaido Märss
  7. Gerly Raba
  8. Marko Põllumägi
  9. Marcos Valk
  10. Kristi Vichterpal

[↑ tagasi algusesse ↑]


2012 lõpetanud

Klassijuhataja: Piret Silm

  1. Arvi Idvan
  2. Mari Jürjer
  3. Simo Kariler
  4. Ermo Merisalu
  5. Violetta Mironova
  6. Dagnar Pall
  7. Carina Peek
  8. Mai-Liis Põlder
  9. Reelika Ranniko
  10. Linnar Reppo
  11. Mihkel Vichterpal
  12. Robert Vikat

[↑ tagasi algusesse ↑]


2011 lõpetanud

Klassijuhataja: Sirje Korpe

  1. Kevin-Gregor Hiiemäe
  2. Ketlin Korp
  3. Janar Kuld
  4. Kärolin Luhasoo
  5. Maarja Peetris
  6. Hendrik Siht

[↑ tagasi algusesse ↑]


2010 lõpetanud

Klassijuhataja: Milve Viigand

  1. Arti Idvan
  2. Keidi Jõeleht
  3. Marilii Jõeleht
  4. Kadi Koit
  5. Kerli Korp
  6. Damur Lonks
  7. Raili Metshein
  8. Silver Paju
  9. Merilin Peetris
  10. Triin Suurküla
  11. Getter Säär
  12. Cärolyn Tammistu
  13. Andres Tretjakov
  14. Hanna-Kristiina Vahi
  15. Piret Vidrik
  16. Martin Viilma

[↑ tagasi algusesse ↑]


2009 lõpetanud

Klassijuhataja: Pille Raudsepp

  1. Liia Idvan
  2. Rain Jõesaar
  3. Eve Kariler
  4. Aveli Kokvel
  5. Erli Kuusemäe
  6. Kaspar Mahla
  7. Sigrid Maripuu
  8. Dianna Mironova
  9. Victoria Poprik
  10. Raidi Ranniko
  11. Maris Rebane
  12. Martin Rebane
  13. Carl Rääli
  14. Kristiina Säär
  15. Cätlin Tammistu
  16. Kädli Toomemägi
  17. Mari-Liis Vahi
  18. Karoline Vichterpal
  19. Kati Vidrik
  20. Merje Viigand
  21. Triin Vilipuu

[↑ tagasi algusesse ↑]


2008 lõpetanud

Klassijuhataja: Tea Kesa

  1. Elin-Simone Einmann
  2. Hergo Kallus
  3. Annika Kokvel
  4. Keili Kurisman
  5. Indrek Laidoner
  6. Lea Laine
  7. Evelyn Maripuu
  8. Reelika Metshein
  9. Andrei Mironov
  10. Olena Poprik
  11. Taavi Pork
  12. Kaur Posti
  13. Kärolin Pärkson
  14. Keity Põldmaa
  15. Riivo Põldmaa
  16. Raido Sillaste
  17. Marjanne Slet
  18. Rego Suurkask
  19. Allan Suurküla
  20. Timmo Tammistu
  21. Karli Vichterpal

[↑ tagasi algusesse ↑]


2007 lõpetanud

Klassijuhataja:Piret Silm

  1. Carmen Freimann
  2. Liisa Jürjer
  3. Mariliis Karu
  4. Teili Kask
  5. Tauno Kokvel
  6. Caron Kolberg
  7. Kerli Kurisman
  8. Johan Laidoner
  9. Kristjan Mahla
  10. Martin Peek
  11. Merilin Rebane
  12. Leimo Reppo
  13. Sander Siht
  14. Keidt Siimon
  15. Henry Suurküla
  16. Helen Säär

[↑ tagasi algusesse ↑]


2006 lõpetanud

Klassijuhataja: Milvi Uusen

  1. Marite Aavere
  2. Aveli Aljaste
  3. Kris Avi
  4. Kati Engmann
  5. Henry Erik
  6. Martin Kalda
  7. Devid Kask
  8. Sander Kliss
  9. Risto Kollo
  10. Paul Koppe
  11. Johannes Magnus
  12. Anne-Liis Matveos
  13. Aivar Olle
  14. Janno Plaas
  15. Maarja Põlder
  16. Lauri Reppo
  17. Indrek Rääli
  18. Janne-Ly Siimon
  19. Kadi Suurkask
  20. Annela Säär
  21. Raido Tšmir

[↑ tagasi algusesse ↑]


2005 lõpetanud

Klassijuhataja: Pille Raudsepp

  1. Marek Avilo
  2. Karl Erik
  3. Jarmo Jaani
  4. Teele Jürjer
  5. Marite Kallaste
  6. Agnes Kokvel
  7. Taavi Kokvel
  8. Jaan Koppe
  9. Jana Korõtkina
  10. Karin Küünarpuu
  11. Gerli Liiv
  12. Jaanika Paulus
  13. Jarmo Plaas
  14. Andre Posti
  15. Alari Siil
  16. Margo Siil
  17. Karmen Slet
  18. Marko Sommer
  19. Laura Triksberg
  20. Angela Toomemägi

[↑ tagasi algusesse ↑]


2004 lõpetanud

Klassijuhataja: Milve Viigand

  1. Alo Avi
  2. Triin Engmann
  3. Maris Jundas
  4. Kaidi Jõgisaar
  5. Piret Jõgisoo
  6. Vivian Jürgens
  7. Tuuli Kaasik
  8. Kadri Kabel
  9. Heiko Kallus
  10. Jaan Kariler
  11. Anneli Kokvel
  12. Kadri Kollo
  13. Riho Koppe
  14. Rain Lilleväli
  15. Marko Müller
  16. Mauno Pihelgas
  17. Kerli Pilvistu
  18. Toivo Riibak
  19. Keio Serbin
  20. Sigrid Siht
  21. Hendrik Silm
  22. Helena Lagle Tiks
  23. Erki Vaino

[↑ tagasi algusesse ↑]


2003 lõpetanud

Klassijuhataja:Tea Kesa

  1. Erki Erik
  2. Vahur Jõgisaar
  3. Kadri Jürjer
  4. Simmo Kahem
  5. Irja Kibus
  6. Irje Kibus
  7. Risto Koppe
  8. Anni Kurisman
  9. Merilin Kurtõšev
  10. Priit Lilleväli
  11. Raido Matsik
  12. Karolin Paas
  13. Paap Pihelgas
  14. Juhan Plaas
  15. Deilis Rüü
  16. Annely Saue
  17. Targo Sillaste
  18. Birgit Silm
  19. Reimo Silmer
  20. Olga Zaifert

[↑ tagasi algusesse ↑]


2002 lõpetanud

Klassijuhataja: Piret Silm

  1. Ketlin Kasepõld
  2. Kristjan Küttis
  3. Maarja Magnus
  4. Merike Mets
  5. Kaija Paalberg
  6. Indrek Paulus
  7. Kadri Peeterson
  8. Hedi Polberg
  9. Raili Ranniko
  10. Silva Siht
  11. Triin Slet
  12. Gerda Spuul
  13. Maiko Toomemägi
  14. Helvar Urra
  15. Janek Vereštšagin

[↑ tagasi algusesse ↑]


2001 lõpetanud

Klassijuhataja: Milvi Uusen

  1. Arvo Aljaste
  2. Ene Ambros
  3. Ahto Andrejev
  4. Jelena Bahajeva
  5. Kersti Heinaste
  6. Diana Hiiemäe
  7. Raigo Ilves
  8. Viljar Jürgens
  9. Mariliis Kabel
  10. Edvin Kevvai
  11. Ervin Kevvai
  12. Karin Küttis
  13. Pirje Nuut
  14. Ave Paalberg
  15. Siret Peek
  16. Janno Peetris
  17. Irena Peterson
  18. Janar Plaas
  19. Siim Pääsuke
  20. Kadri Reede
  21. Argo Sillaste
  22. Raiko Ääro

[↑ tagasi algusesse ↑]


2000 lõpetanud

Klassijuhataja: Inge Allik

  1. Marko Andrejev
  2. Liis Jundas
  3. Krista Kindel
  4. Ulrike Kaskla
  5. Ruth Laanemets
  6. Maikel Laur
  7. Merilin Matsik
  8. Kerdi Metsaäär
  9. Artur Olle
  10. Katrin Põder
  11. Marko Toome
  12. Egert Vaino
  13. Maris Viilma

[↑ tagasi algusesse ↑]


1999 lõpetanud

Klassijuhataja: Milve Viigand

  1. Liina Aavik
  2. Harles Hallik
  3. Kerli Heinaste
  4. Joonas-Kuldar Jõesaar
  5. Raili Jõgisoo
  6. Madis Kabel
  7. Margit Kalju
  8. Elimar Kibus
  9. Kadri Koorem
  10. Janis Koppel
  11. Eveli Maripuu
  12. Tambet Miller
  13. Meelis Nukki
  14. Jüri Olle
  15. Piret Peeterson
  16. Janne Pihelgas
  17. Targo Pärnamets
  18. Tauno Riibak
  19. Silver Siht
  20. Marge Silmer
  21. Margit Silmer

[↑ tagasi algusesse ↑]


1998 lõpetanud

Klassijuhataja: Pille Raudsepp

  1. Ave Aljaste
  2. Alari Heinaste
  3. Kadi Jaaniste
  4. Uku-Kaarel Jõesaar
  5. Mihkel Merilo
  6. Pille Murumaa
  7. Lauri Raudkats
  8. Tarmo Riibak
  9. Madis Raudsepp
  10. Urve Sarapik
  11. Siim Siht
  12. Egert Siig
  13. Priit Silmberk
  14. Alar Sünt
  15. Helena Tamberg
  16. Madis Targamaa
  17. Margo Vichterpal
  18. Marek Viilma
  19. Marge Vikat

[↑ tagasi algusesse ↑]


1997 lõpetanud

Klassijuhataja: Piret Silm

  1. Riina Jõesaar
  2. Birgit Kaasik
  3. Anne Kabel
  4. Sille Kahem
  5. Irma Kibus
  6. Ene Kruusmann
  7. Ulvi Kõvask
  8. Kristjan Lints
  9. Margus Maripuu
  10. Kristi Merilo
  11. Kalle Pihelgas
  12. Eveli Siht
  13. Kai Silmer
  14. Renee Sirel
  15. Pirjo Spuul
  16. Viivika Toome
  17. Randar Trepp
  18. Ave Vuus

[↑ tagasi algusesse ↑]


1996 lõpetanud

Klassijuhataja: Milvi Uusen

  1. Katrin Kabel
  2. Keidi Kasepõld
  3. Marju Kriidimägi
  4. Natalja Lapina
  5. Monika Lints
  6. Sander Moks
  7. Siret Moks
  8. Priit Nukki
  9. Teet Priinits
  10. Martin Raba
  11. Erje Sommer
  12. Jaan Targamaa
  13. Annika Toomemägi

[↑ tagasi algusesse ↑]


1995 lõpetanud

Klassijuhataja: Reet Jõgis

  1. Aili Ira
  2. Delhi Jõgisoo
  3. Karin Kabel
  4. Reigo Koppe
  5. Janek Palmiste
  6. Mailis Peek
  7. Sigrid Sims
  8. Piia Susi

[↑ tagasi algusesse ↑]


1994 lõpetanud

Klassijuhataja: Milve Viigand

  1. Helen Ero
  2. Margus Jõesaar
  3. Jane Koppe
  4. Karin Kõvask
  5. Marju Lints
  6. Marti Magnus
  7. Signe Moks
  8. Riho Peek
  9. Sigrid Peek
  10. Merle Peeterson
  11. Egle Triksberg

[↑ tagasi algusesse ↑]


1993 lõpetanud

Klassijuhataja: Reet Jõgis

  1. Annika Aljaste
  2. Tarmo Eilpuu
  3. Ranno Heinakroon
  4. Janek Hiiemäe
  5. Ivar Ira
  6. Kristi Johanson
  7. Marju Jõesaar
  8. Anne Kõvask
  9. Vahur Neeme
  10. Mirjam Nuum
  11. Jane Puusepp
  12. Mari Raudsepp
  13. Andrus Sünt
  14. Pille Tormis

[↑ tagasi algusesse ↑]


1992 lõpetanud

Klassijuhataja: Milvi Uusen

  1. Kristin Binsol
  2. Veljo Hämäläinen
  3. Mart Kalju
  4. Krista Matsik
  5. Terje Matsik
  6. Veljo Metsaäär
  7. Taso Miller
  8. Tiia Palade
  9. Tiit Priinits
  10. Külli Reinol
  11. Kaie Vichterpal
  12. Terje Vikat
  13. Vaiko Vilsar
  14. Marko Õunas

[↑ tagasi algusesse ↑]


1991 lõpetanud

Klassijuhataja: Pille Raudsepp

  1. Katrin Binsol
  2. Kaupo Hammelberg
  3. Milan Hussar
  4. Lea Hämäläinen
  5. Terje Janson
  6. Kaili Johanson
  7. Janek Kalm
  8. Edgar Lumiste
  9. Kaido Märss
  10. Priit Paemurd
  11. Jalmar Põllumägi
  12. Andrus Serbin
  13. Sven Soeson
  14. Toomas Sims
  15. Karin Stopkin
  16. Taavi Vaher
  17. Tervo Vikat
  18. Maarja Vilsar
  19. Heidi Vuus

[↑ tagasi algusesse ↑]


1990 lõpetanud

Klassijuhataja: Anne Pääsuke

  1. Anu Aljaste
  2. Riina Jõgis
  3. Karin Kaljuvere
  4. Kuido Kurisman
  5. Allar Lillenurm
  6. Merlyn Laur
  7. Aire Loiguste
  8. Merike Magnus
  9. Anneli Märss
  10. Marek Pilvistu
  11. Raido Raba
  12. Sülve Soonmann
  13. Ervin Väli
  14. Elmo Suurküla

[↑ tagasi algusesse ↑]


1989 lõpetanud

Klassijuhataja: Milve Viigand

  1. Andres Aljaste
  2. Piret Andrejeva
  3. Silva Natka
  4. Eevi Noksmann
  5. Elle Reinol
  6. Anu Vchterpal
  7. Priit Tormis
  8. Ülle Hämäläinen
  9. Taivo Vikat

[↑ tagasi algusesse ↑]


1988 lõpetanud

Klassijuhataja: Reet Jõgis

  1. Tarmo Jõgis
  2. Ave Kaljuvere
  3. Andres Kruusmaa
  4. Alar Luhasoo
  5. Merle Magnus
  6. Aivar Marjapuu
  7. Mart Merendi
  8. Pille Neeme
  9. Laila Randlaht
  10. Eve Reinol
  11. Jaanek Reppo
  12. Ave Suurküla
  13. Heiki Suurküla
  14. Ergo Uusman

[↑ tagasi algusesse ↑]


1987 lõpetanud

Klassijuhataja: Milvi Uusen

  1. Maido Kert
  2. Kalmet Kolga
  3. Avo Kurisman
  4. Urmas Magnus
  5. Signe Matteus
  6. Marge Pilvistu
  7. Priit Priinits
  8. Ester Puusepp
  9. Merle Põllumägi
  10. Merle Reinol
  11. Margerita Saun
  12. Aleksander Triksberg
  13. Raido Õunas

[↑ tagasi algusesse ↑]


1986 lõpetanud

Klassijuhataja: Helju Suurküla

  1. Taivo Kurisman
  2. Astrid Marjapuu
  3. Eva Murd
  4. Marika Neivaldt
  5. Kaire Rink
  6. Margo Rink
  7. Annika Saue
  8. Raul Sirel
  9. Veiko Soonmann
  10. Vello Vichterpal
  11. Kaido Vidrik
  12. Tarmo Vikat

[↑ tagasi algusesse ↑]


1985 lõpetanud

Klassijuhataja: Leonida Vent

  1. Jaak Hansman
  2. Liivi Kaljuveer
  3. Katrin Kivimäe
  4. Eero Kuusemäe
  5. Aivo Pilvistu
  6. Krista Roosna
  7. Aime Saue
  8. Heldur Stopkin
  9. Tarvo Tamm
  10. Ly Randlaht
  11. Mati Valk
  12. Tõnis Vichterpal
  13. Marju Vikat

[↑ tagasi algusesse ↑]


1984 lõpetanud

Klassijuhataja: Avo Paalberg

  1. Richo Freivald
  2. Andres Kert
  3. Kalev Koit
  4. Riina Kondratjeva
  5. Valdi Kruusmäe
  6. Ene Merendi
  7. Maido Nõlvak
  8. Urmas Paemurd
  9. Marika Sarrapik
  10. Siim Sims
  11. Sille Sims
  12. Sven Sipelgas
  13. Andres Suurküla
  14. Viktor Zdovbitski
  15. Margus Triksberg
  16. Kalvi Vidrik
  17. Andrus Viks
  18. Ants Vossi

[↑ tagasi algusesse ↑]


1983 lõpetanud

Klassijuhataja: Reet Jõgis

  1. Aili Alton
  2. Margus Andrejev
  3. Pjotr Grebin
  4. Kaido Hammelberg
  5. Priit Jõgisaar
  6. Liia Kaljuveer
  7. Aivar Karu
  8. Marko Kivimäe
  9. Ülle Kliss
  10. Tarmo Korp
  11. Aivi Maasing
  12. Heli Magnus
  13. Mati Merendi
  14. Mart Peek
  15. Marju Rink
  16. Liivi Rüü
  17. Diana Serbin
  18. Eedi Suurküla

[↑ tagasi algusesse ↑]


1982 lõpetanud

Klassijuhataja: Leonida Vent

  1. Rainer Aljas
  2. Ulvi Koha
  3. Aare Loiguste
  4. Raigo Merilaht
  5. Tiiu Palade
  6. Piret Pilvistu
  7. Marika Rink
  8. Maarika Rüü
  9. Riina Sammel
  10. Rein Sari
  11. Toivo Vaher
  12. Marju Vilipuu

[↑ tagasi algusesse ↑]


1981 lõpetanud

Klassijuhataja: Evald Tellas

  1. Ülle Andrejeva
  2. Külli Jõgisaar
  3. Tiit Kaljuveer
  4. Heiki Kallus
  5. Ülle Kert
  6. Jaan Koppe
  7. Andres Maasing
  8. Heiki Magnus
  9. Margus Murd
  10. Siivi Natka
  11. Merike Raba
  12. Lembit Reppo
  13. Eve Suurküla
  14. Heli Tamme
  15. Arvi Vinkelberg

[↑ tagasi algusesse ↑]


1980 lõpetanud

Klassijuhataja: Helju Suurküla

  1. Tarmo Allmets
  2. Aare Alton
  3. Uno Kert
  4. Urve Koha
  5. Marika Lepmets
  6. Marje Raba
  7. Meelis Sammel
  8. Ulvi Sipp
  9. Tiia Tarve
  10. Tiina Vossi

[↑ tagasi algusesse ↑]


1979 lõpetanud

Klassijuhataja: Leonida Vent

  1. Lemmo Ilves
  2. Eve Jõgisaar
  3. Vambola Karu
  4. Ago Koogas
  5. Ene Koogas
  6. Ülo Luhasoo
  7. Pille Nebokat
  8. Kersti Randviir
  9. Aivo Sepp
  10. Viktor Serbin
  11. Sulev Siht
  12. Andi Sildaru
  13. Helje Sipp
  14. Tiit Suurkask
  15. Mendy Tiitmaa
  16. Jüri Toomemägi
  17. Hille Vinkelberg

[↑ tagasi algusesse ↑]


1978 lõpetanud

Klassijuhataja: Evald Tellas

  1. Elmo Allmets
  2. Marika Alton
  3. Sven Aring
  4. Oove Jõgisaar
  5. Kalev Jürjer
  6. Toivo Koha
  7. Väino Kokvel
  8. Sulev Natka
  9. Liivi Räli
  10. Ülle Sari
  11. Ene Sikk
  12. Taimi Tabri
  13. Tiiu Vaher

[↑ tagasi algusesse ↑]


1977 lõpetanud

Klassijuhataja: Mai Hanikat

  1. Milve Hansman
  2. Arvo Kallasmaa
  3. Raivo Kert
  4. Juta Korjus
  5. Aime Maasing
  6. Urmas Matsik
  7. Erje Möll
  8. Väino Reisser
  9. Ellen Sarrapik
  10. Tõnu Vaher

[↑ tagasi algusesse ↑]


1976 lõpetanud

Klassijuhataja: Leonida Vent

  1. Aime Kasepõld
  2. Ülle Luhasoo
  3. Eve Möll
  4. Sirje Natka
  5. Mall Siig
  6. Uno Siigur
  7. Arvo Siht
  8. Urmas Suurküla

[↑ tagasi algusesse ↑]


1975 lõpetanud

Klassijuhataja: Eve Lints

  1. Evi Alton
  2. Jekaterina Evert
  3. Einar Kallasmaa
  4. Liilia Lepp
  5. Eha Lints
  6. Valter Lõp
  7. Urmas Maantoa
  8. Tiina Manni
  9. Tarmo Matsik
  10. Ene Matvejeva
  11. Eha Möll
  12. Eili Möll
  13. Sirje Nurms
  14. Taimi Pärnaste
  15. Eimar Rüü
  16. Jelisaveta Tevs
  17. Ulvi Tiitsma
  18. Rein Viilma

[↑ tagasi algusesse ↑]


1974 lõpetanud

Klassijuhataja: Leida Magnus

  1. Ene Elbrecht
  2. Evi Kert
  3. Aavo Koogas
  4. Helgi Lints
  5. Hillar Lints
  6. Edgar Maripuu
  7. Anna Pauls
  8. Sirje Reppo
  9. Mare Sammel
  10. Päevi Seppi
  11. Sulev Suurküla
  12. Merike Suurkask
  13. Andres Toomemägi

[↑ tagasi algusesse ↑]


1973 lõpetanud

Klassijuhataja: Evald Tellas

  1. Inna Aasmaa
  2. Ira Freivald
  3. Johannes Hansman
  4. Jaanus Jõgisoo
  5. Imbi Kolga
  6. Alja Korjus
  7. Urve Lints
  8. Sirje Mae
  9. Kalev Pihelgas
  10. Eve Pärnaste
  11. Varje Raba
  12. Helja Rool
  13. Lii Rool
  14. Toivo Siht
  15. Toomas Sillaste
  16. Ingvar Slet
  17. Siim Suurküla
  18. Liivi Vuus

[↑ tagasi algusesse ↑]


1972 lõpetanud

Klassijuhataja: Helju Suurküla

  1. Ivo Freivald
  2. Oskar Hints
  3. Sirje Jundas
  4. Kalle Kahem
  5. Kalju Kasepõld
  6. Virve Kruusmaa
  7. Helgur Lints
  8. Jaanus Loodma
  9. Veste Piiper
  10. Jaanus Reppo

[↑ tagasi algusesse ↑]


1971 lõpetanud

Klassijuhataja: Villi - Maidu Kliss

  1. Merike Hansman
  2. Indrek Jõgisoo
  3. Silja Korp
  4. Viive Lillemäe
  5. Mait Lõpp
  6. Urve Noksmann
  7. Merike Prosovits
  8. Mirje Raba
  9. Aivar Sarapik
  10. Aare Seppi
  11. Mare Seppi
  12. Voldemar Siniväli
  13. Toivo Spuul
  14. Meeri Stopkin

[↑ tagasi algusesse ↑]


1970 lõpetanud

Klassijuhataja: Reet Jõgis

  1. Andres Halliste
  2. Raivo Jürjer
  3. Aime Kert
  4. Sirje Kivimäe
  5. Maimu Korp
  6. Benjam Kolga
  7. Taso Kuldkepp
  8. Ludmilla Käsk
  9. Aino Nõmmsalu
  10. Rein Peek
  11. Krõõt Prees
  12. Liivi Raba
  13. Toomas Ratnik
  14. Ants Siig
  15. Tamara Uibo

[↑ tagasi algusesse ↑]


1969 lõpetanud

Klassijuhataja: Helju Suurküla

  1. Aleksander Hanstein
  2. Inna Hanstein
  3. Silva Lints
  4. Oliver Lints
  5. Kersti Luntsi
  6. Mati Pihelgas
  7. Liina Raba
  8. Urmas Rääli
  9. Viive Saar
  10. Maie Spuul
  11. Ellen Surina
  12. Raivo Surin

[↑ tagasi algusesse ↑]


1968 lõpetanud

Klassijuhataja: Klaudia Käsk

  1. Rein Jürjer
  2. Silvi Kaunisaar
  3. Toomas Kivimäe
  4. Heldur Nõmm
  5. Jaan Peek
  6. Viiu Prees
  7. Eino Valgemäe
  8. Endrik Vuus

[↑ tagasi algusesse ↑]


1967 lõpetanud

Klassijuhataja: Evald Tellas

  1. Malle Jürjer
  2. Lembit Kill
  3. Vilma Kivimäe
  4. Leili Kriidimägi
  5. Heinu Lebbin
  6. Lembit Magnus
  7. Hilja Nõmmsalu
  8. Enn Peek
  9. Mille Perm-Pärn
  10. Tõnu Prees
  11. Maret Sarapik
  12. Aleksander Slet
  13. Olev Spuhl
  14. Johannes Sutt
  15. Sirje Veesman (Tiikoja)

[↑ tagasi algusesse ↑]


1966 lõpetanud

Klassijuhataja: Klaudia Käsk

  1. Malle Jaksmann
  2. Andrus Jõgisoo
  3. Arvo Kert
  4. Helju Kill
  5. Maive Kivi
  6. Eimar Matsik
  7. Elfriide Märss
  8. Vaike Peek
  9. Raimo Raudsepp
  10. Tiiu Roastu
  11. Merike Spuul
  12. Reet Säinas
  13. Milvi Triksberg
  14. Tatjana Uibo
  15. Margit Vuus

[↑ tagasi algusesse ↑]


1965 lõpetanud

Klassijuhataja: Helju Suurküla

  1. Aavo Arik
  2. Liia Kokvel
  3. Ants Laht
  4. Helgi Luntsi
  5. Kaja Miller
  6. Enno Niglas
  7. Ensel Raba
  8. Rein Raudsepp
  9. Marje Roastu
  10. Helmut Saar
  11. Anne Saue
  12. Elle Spuul
  13. Erika Tamm
  14. Raivo Tammsalu
  15. Urve Tellas
  16. Toivo Ääremets

[↑ tagasi algusesse ↑]


1964 lõpetanud

Klassijuhataja: Klaudia Käsk

  1. Johannes Aasma
  2. Aili Hanstein
  3. Sulev Jaksman
  4. Kalju Janson
  5. Kalle Kalm
  6. Tiiu Karila
  7. Viive Karila
  8. Heiki Kirsipuu
  9. Valve Kriisemann
  10. Eevi Meremägi
  11. Rein Mikk
  12. Heinu Nõmmsalu
  13. Joel Paemurd
  14. Matti Perm-Pärn
  15. Rita Rammu
  16. Tiia Salomon
  17. Ly Sillaste
  18. Hillar Silm
  19. Tiiu Seppi
  20. Ellen Sünd
  21. Õie Tammissaar
  22. Ago Viik

[↑ tagasi algusesse ↑]


1963 lõpetanud

Klassijuhataja: Evald Tellas

  1. Arne Evert
  2. Rein Hallik
  3. Milde Hints
  4. Malle Juurma
  5. Ete Kari
  6. Elle Kibus
  7. Malle Manni
  8. Klaudia Merilo
  9. Rein Nõlvak
  10. Arvo Oks
  11. Aire Peterson
  12. Ly Rääli
  13. Aili Spuul
  14. Gerda Suurküla

[↑ tagasi algusesse ↑]


1962 lõpetanud

Klassijuhataja : Julius Kruuse

  1. Helle Pavlenko
  2. Ellen Peeterson
  3. Uno Kasepõld
  4. Marje Kivi
  5. Aili Nõmmsalu
  6. Helle Nõmsalu
  7. Vova Padama
  8. Velda Saar
  9. Ester Silm
  10. Ingrid Slet
  11. Valdek Slet
  12. Mihkel Surin
  13. Reet Suurküla
  14. Rein Tammsalu
  15. Helve Tellas
  16. Olev Lebbin

[↑ tagasi algusesse ↑]


1961 lõpetanud

Klassijuhataja: Laine Sillamaa

  1. Maaja Borovik
  2. Silvi Jaksman
  3. Tiia Kiisa
  4. Aime Kuusemaa
  5. Aino Laande
  6. Hugo Laksberg
  7. Kalju Malvis
  8. Elvi Masing
  9. Aili Männi
  10. Heli Paluste
  11. Elille Peeling
  12. Viive Põldmaa
  13. Aino Rande
  14. Juta Rannamägi
  15. Lehi Reigam
  16. Hermiine Sass
  17. Eha Siirak
  18. Hans Sims
  19. Virve Tapper
  20. Alan Sooba
  21. Luule Üksvärav

[↑ tagasi algusesse ↑]


1960 lõpetanud

Klassijuhataja: Pille Kippar

  1. Sonja Gagolina
  2. Reet Hallik
  3. Elmar Kaen
  4. Malle Kausi
  5. Tiiu Kender
  6. Toivo Kivimäe
  7. Ilmar Laht
  8. Silvi Laht
  9. Martin Nõlvak
  10. Elmar Peeling
  11. Ilme Petrov
  12. Laine Rüütel
  13. Hilja Selg
  14. Helju Silmer

[↑ tagasi algusesse ↑]

[←tagasi]