• Ürituste kalender

    << nov. 2022 >>
    ETKNRLP
    31 1 2 3 4 5 6
    7 8 9 10 11 12 13
    14 15 16 17 18 19 20
    21 22 23 24 25 26 27
    28 29 30 1 2 3 4
  • Tulemas | toimumas

  • Uudiste arhiiv:

Õpetajate konsultatsioonide ajad

[tagasi]

2022/2023. õppeaasta

Jrk nr Õpetaja nimi Õppeaine Klass Konsultatsiooni toimumise aeg
1. Kersti Arov matemaatika 8. klass N 8. tund; R 6. tund
eesti keel 7. klass K 7. tund
2. Jane Hüdsi keemia, füüsika 8. - 9. klass E 7. tund; K 8. tund; kokkuleppel õpetajaga
loodusõpetus, geograafia 7. klass
3. Kadri Jürjer eesti keel, matemaatika, kunst, loodusõpetus, inimeseõpetus, tööõpetus 2. klass T 8. tund
matemaatika 5. klass
4. Tea Kesa eesti keel, kirjandus 5. - 9. klass kokkuleppel õpetajaga
kirjandiõpetus 9. klass
5. Eda Kivimäe eesti keel, matemaatika, kunst, loodusõpetus, tööõpetus 1. klass T 8. tund
6. Aime Koit eesti keel, matemaatika, kunst, loodusõpetus, inimeseõpetus, tööõpetus 3. klass E 7. tund
arvutiõpetus 1. - 8. klass
7. Jaan Koplik töö- ja tehnoloogiaõpetus 4. - 9. klass kokkuleppel õpetajaga
8. Sirje Korpe bioloogia, geograafia 7. - 9. klass T 8. tund
loodusõpetus 5. - 7. klass
9. Maidu Leever matemaatika 6., 7. ja 9. klass E 6. tund; T 8. tund; N 8. tund
10. Annely Lember muusika, kunst, ajalugu 7. ja 8. klass kokkuleppel õpetajaga
11. Olga Loonde matemaatika, loodusõpetus, inglise keel, inimeseõpetus, kehaline kasvatus 5., 7. ja 8. klass kokkuleppel õpetajaga
12. Sirje Matsik eesti keel, matemaatika, kunst, loodusõpetus 4. klass K 8. tund
kehaline kasvatus 1. - 3. klass
13. Denis Naumov ajalugu 5. - 9. klass kokkuleppel õpetajaga
ühiskonnaõpetus 6. ja 9. klass
14. Sirli Niilo inglise keel 3. - 9. klass T 8. tund; K 8. tund; kokkuleppel õpetajaga
karjääriõpetus 9. klass
15. Anne Pääsuke muusikaõpetus 1. - 9. klass kokkuleppel õpetajaga
16. Mare Rannast eesti keel 5. klass kokkuleppel õpetajaga
17. Pille Raudsepp kehaline kasvatus 4. - 9. klass kokkuleppel õpetajaga
18. Piret Silm kunst 3. - 8. klass T 8. tund
käsitöö ja kodundus 4. - 9. klass
inimeseõpetus 5. - 8. klass
kultuurilugu 2. ja 5. klass
joonestamine 9. klass
19. Milve Viigand vene keel 6. - 9. klass T 2. ja 6. tund; K 5., 7. ja 8. tund; R 6. tund
  • Õpilane lepib õpetajaga eelnevalt tunni kokku.
  • Vajadusel kutsub õpetaja ise õpilasi konsultatsiooni (sellisel juhul on see õpilasele kohustuslik).

 

Kersti Arov
õppealajuhataja

[tagasi]



  • Ridala Põhikooli lasteaed Mäemõisa tee 1
    Panga küla, Haapsalu linn
    90402 Läänemaa
    Avatud E-R kl 7.00 - 18.00
    Üldtelefon , mob
    email: E-post:

    Ridala Põhikool Kooli tn 4
    Panga küla, Haapsalu linn
    90402 Läänemaa
    (tähtsad andmed, järelevalve)

    Telefon:
    - direktor
    - õppealajuhataja
    - sekretär
    - õpetajate tuba

    Faks:
    - direktor

    email: E-post: (üldaadress)

    Kodulehekülg:
    www.ridala.edu.ee

    email: