<< märts 2024 >>

Kooli külastab tsirkusetrupp Lätist neljapäeval, 28. märtsil

Tsirkuse-etendus kell 9.40

Etendus on korraldatud lasteaiale ja 1.-6. klassile!

Pilet 6€, tsirkuseloomadega pildistamine 2€ (oma kaameraga)

( ↑ vähenda ↑ ) Kuulutuse pildi trükkimiseks palun klõpsake enne väikesel pildil ja siis veelkord suurel pildil, alles siis printimisnupul!

Eelkooli viies kokkusaamine kolmapäeval, 13. märtsil

Eelkooli viies kokkusaamine toimub kolmapäeval, 13. märtsil kell 11.00 neljandas klassis.

Playback neljapäeval, 7. märtsil

Juba sel neljapäeval toimub Playback, mille teemaks on muusikastiilid.

Õhtu jooksul kuuleme nii diskot kui ka kantrimuusikat.

Etteastete lõppedes on sööklas avatud kohvik.

Kohvikust saadud tulu läheb koolihoovi madalseiklusraja ehitamise fondi. Varu kaasa sularaha!

Playbacki BUSSI sõidugraafik:

• 17.15 Mägari
  • 17.25 Haapsalu Veekeskus
  • 17.35 Ridala mägi
  • 17.38 Jõõdre keskus
  • 17.45 Ridala Põhikool

Tagasi läheb buss orienteeruvalt kell 21.00

EESTI VABARIIGI 106. AASTAPÄEVA PIDULIK AKTUS

Kui küsiksid, kus elan ma, siis uhkusega vastaksin, mu süda paikneb Eestimaal ning see ei muutu iial.

EESTI VABARIIGI 106. AASTAPÄEVA PIDULIK AKTUS TOIMUB 23. VEEBRUARIL 2024. a kell 9.50

Ootame Sind pidulikus riietuses!

Advendikontserdi videosalvestus

8. detsembril 2023 Haapsalu Toomkirikus toimunud Ridala Põhikooli advendikontserdi „Jõulude eel” videosalvestus

Eelkooli neljas kokkusaamine kolmapäeval, 31. jaanuaril

Eelkooli neljas kokkusaamine toimub kolmapäeval, 31. jaanuaril kell 11.00 neljandas klassis.

Ülekooliline laternamatk 14. detsembri õhtul

Ridala kooli jõulukontsert Haapsalu Toomkirikus reedel, 8. detsembril

Ootame kõiki huvilisi juba sel reedel kell 18.00 Haapsalu Toomkirikusse, kus esinevad meie kooli vahvad laululapsed.

Kontserdil „Jõulu eel” saame üheskoos nautida jõuluootust ja imelist muusikat. Lisaks õpilastele esinevad ka õpetajad, lapsevanemad ning vilistlased. Lauljaid juhendab õpetaja Anne Pääsuke.

Eelkooli kolmas kokkusaamine kolmapäeval, 22. novembril

Eelkooli kolmas kokkusaamine toimub kolmapäeval, 22. novembril kell 11.00 neljandas klassis.

TEISTMOODI ISADEPÄEV

Tähistame sel aastal isadepäeva veidi teisiti ning ootame tundidesse õpetaja ametit proovima isasid, vanaisasid või onusid. Aineõpetajad on külalistele toeks ning soovijad võivad tundi anda ka mitmekesi. Tundides võib ka tutvustada enda elukutseid ja vahvaid huvialasid. Osalemissoovist teavita klassijuhatajat või huvijuhti (). Lisainfo klassijuhatajatelt.

Ootame rohket osavõttu!

« Vanemad postitused