• Ürituste kalender

  << nov. 2022 >>
  ETKNRLP
  31 1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 1 2 3 4
 • Tulemas | toimumas

 • Uudiste arhiiv:

Eelkooli kolmas kokkusaamine reedel, 11. novembril

Eelkooli kolmas kokkusaamine toimub reedel, 11. novembril kell 11.00 neljandas klassis.

Palun võta kaasa värvipliiatsid!

Rõõmsa taaskohtumiseni!


õpetaja Sirje

Koguperelohepäev 18. novembril

( ↑ peida ↑ ) Kuulutuse pildi trükkimiseks palun klõpsake enne väikesel pildil ja siis veelkord suurel pildil, alles siis printimisnupul!

Eelkooli teine kokkusaamine reedel, 14. oktoobril

Eelkooli teine kokkusaamine toimub reedel, 14. oktoobril kell 11.00 neljandas klassis.

Palun võta kaasa värvipliiatsid!


Õpetaja Sirje

Eelkooli esimene kokkusaamine reedel, 23. septembril

Eelkooli esimene kokkusaamine toimub reedel, 23. septembril kell 11.00 neljandas klassis.

Saame tuttavaks ja teeme üheskoos lõbusaid mängulisi tegevusi.


Õpetaja Sirje

Kooliaasta alguse kontsert 1. sept kell 12.00 Haapsalu Kultuurikeskuse ees

Ridala Põhikool alustab 1. septembril kell 9.30

Õnneks on meil käes september. Koolikella käre tämber juba lapsi kooli hõikab. / Ilmar Trull /
 • 9.30 AKTUS
 • Pildistamine
 • Klassijuhataja tund
 • Söömine
Esimesel koolipäeval ootame kõiki kooli pidulikus riietuses!
VÕTA KAASA KA KOTT TÖÖVIHIKUTE JA RAAMATUTE JAOKS!
( ↑ peida ↑ ) ( ↓ näita: klassijuhatajad, koduklassid, bussigraafikud 1. septembril ↓ ) Lehe trükkimiseks koos lisainfoga palun klõpsake enne ‘näita’ lingil, alles siis printimisnupul!

Buss tagasi 11.30

RÕÕMSA KOHTUMISENI KOOLIS!

Milve Viigand
direktor

Lasteaia õppeaasta algus neljapäeval, 1. septembril

Uksel piidleb üks silmapaar südames pisike hirm. Seinal pihlamarjad, tammetõrud ja vahtraninad, eemal rühmaruumi sirm. Siis silmab ta tuttavat naeratust, kuuleb häält- nii pehme on see. Kaob hirm. Ema sulgeb ukse. Algab uus LASTEAIATEE!
TEADE LASTEAIALASTE VANEMATELE!
Ootame kõiki lasteaialapsi lasteaeda neljapäeval, 1. septembril hiljemalt kell 8.30

( ↑ peida ↑ ) ( ↓ näita: Lasteaiarühmade nimekirjad ↓ ) Lehe trükkimiseks koos nimekirjadega palun klõpsake enne ‘näita’ lingil, alles siis printimisnupul!


Milve Viigand
direktor

Kergejõustikupäev 7. juunil

7. juunil Haapsalu staadionil toimunud kergejõustikupäev põhikooli vanustele õpilastele pani punkti selle õppeaasta Läänemaa koolispordi võistlustele.

Meie kooli esindas 30-liikmeline võistkond. Võisteldi kolmes vanuseklassis.  

Kõige põnevamad olid 4×100 teatejooksud, kus meie PD (Henno Niin, Karl-Gustav Karm, Hendrik Haitjema, Jass Rosenberg)  ja TC (Emily Jugapuu, Angelica Karu, Johanna Reppo, Janeli Eiluu) võistkonnad said nelja kooli hulgas esikoha. Teise koha medalitele jooksid TD (Mia Amanda Päevakene, Kertu Lemvald, Eliise Mari Toomemägi, Loore Erit) ja PC (Marten Jõeleht, Rasmus Ulm, Darion Pukk, Mattias Priinits). Nendes vanuseklassides võistles ka neli kooli. TB vanustes oli rajal ainult kaks kooli, kus meie tubli võistkond (Rihanna Kruusmann, Kai Kurisman, Klarissa Linnam ja Berit Jakobson) pidi leppima Kullamaa võiduga. Ka PB võistkond oli medalile lähedal, kuid üks pulgavahetus ebaõnnestus ja nii jäi auhinnaline koht saamata. Siin oli võistlemas viis kooli.

Individuaalaladelt noppisid medaleid erinevatelt aladelt 10 õpilast: Loore Erit (4), Eliise Mari Toomemägi (4), Kertu Lemvald (2), Janeli Eilpuu (3), Angelica Karu (1), Klarissa Linnam (4), Mia Eliisa Maripuu (2), Jass Rosenberg (4), Mattias Priinits (4) ja Darion Pukk (2).

Võistluspäeval kooli kergejõustiku rekordeid ei uuendatud, küll aga kooli kõigi aegade kergejõustiku edetabelisse (8 paremat) said kohad Janeli Eilpuu – 60 m jooksus ja Klarissa Linnam – kuulitõukes.

Suur kiitus kõigile osavõtjatele.

Õppeaasta jooksul on meie kool osa võtnud paljudest maakonna spordivõistlustest. On heameel, et meil on palju õpilasi, kes ühel või teisel spordialal on valmis oma kooli esindama. Selle eest suur tänu lapsevanematele, kes oma lapsi on sportima innustanud.


Pille Raudsepp

Spordipäev lasteaias

Neljapäeval näitasid oma sportlikku vormi lasteaia keskmise (Tammetõrud) ja vanema rühma lapsed (Vahtraninad). Spordialad nõudsid kiirust, osavust, koordinatsiooni, jõudu, julgust ja taipu. Osa võttis 10 last Vahtraninade rühmast ja seitse last tammetõrude rühmast.

Vahtraninade rühmast olid edukamad: Loora Vidrik ja Robert Truumets – kõige välejalgsemad;  Rosanna Kruusmann ja Henry Kariler – osavad viskamises;  Grete Mari Miller – tugev topispalli heites; Anette Raudsep ja Oskar Hugo Hill– hea koordinatiivne tegevus.  Ka teised Vahtranina sportlased oli väga tublid.

Suur kiitus kõigile Tammetõrude mudilastele, kes  sooritasid kõik tegevused õigesti ja kiiresti.

Aitäh kohtunikele: Mia Amanda Päevakene, Hannah Marie Walsh, Kertu Lemvald, Lisette Kliss, Lily Vidrik, Marten Jõeleht ja Oliver Luide. Spordipäeva fotograaf Jasper Niilo.

Pilte näeb siit. 


õpetaja Pille Raudsepp

Algklasside Olümpia

Algklasside Olümpial võisteldi võistkondlikult pendelteatejooksus (5 poissi ja 5 tüdrukut) ning individuaalselt kaugushüppes, palliviskes ja 400 m jooksus. Ridala põhikooli väiksed spordilapsed olid väga edukad. I klasside teatejooksus saadi viie kooli hulgas II koht. Võistkonnas olid Kregor Hammelberg, Rait Hansman, Mikk-Mattias Olgo, Riko Koppe, Rico Selgis, Hanna Haitjema, Kristiina-Liisa Kuslap, Loora Vidrik, Roosi-Marie Rink ja Grete Mari Miller. I klassis tüdrukute nappuse tõttu, olid võistkonnas ka lasteaia vanema rühma lapsed. II klasside teatejooksus saadi nelja kooli hulgas III koht. Võistkonnas jooksid Reio Niilo, Willem Jaan Witkamp, Robert Enno Witkamp, Sander Erik, Marko Raudsepp, Johanna Eilpuu, Hanna Marii Erit, Mia Loreen Janson, Eleorete Almet ja Helena Nukki. III klass meil teatejooksus ei võistelnud, sest klassi õpilaste arv ei anna kümmet välja. Individuaalaladelt saadud medalite üle said rõõmu ja uhkust tunda Johanna Eilpuu, Eleorete Almet, Hanna Haitjema, Kristiina-Liisa Kuslap ja Eleonore Almet. Suur kiitus kõigile õpilastele ja kehalise kasvatuse õpetajale Sirje Matsikule.
õpetaja Pille Raudsepp
« Vanemad postitused


 • Ridala Põhikooli lasteaed Mäemõisa tee 1
  Panga küla, Haapsalu linn
  90402 Läänemaa
  Avatud E-R kl 7.00 - 18.00
  Üldtelefon , mob
  email: E-post:

  Ridala Põhikool Kooli tn 4
  Panga küla, Haapsalu linn
  90402 Läänemaa
  (tähtsad andmed, järelevalve)

  Telefon:
  - direktor
  - õppealajuhataja
  - sekretär
  - õpetajate tuba

  Faks:
  - direktor

  email: E-post: (üldaadress)

  Kodulehekülg:
  www.ridala.edu.ee

  email: