• Ürituste kalender

    << okt. 2021 >>
    ETKNRLP
    27 28 29 30 1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31
  • Tulemas | toimumas

  • Uudiste arhiiv:

Õpilased

Vilistlaste nimekiri


Õpilasesindus 2021-2022:
  1. Kertu Lemvald, 5. klass
  2. Maria-Eliisa Kiisa, 5. klass
  3. Keira Liisa Hiiemäe, 6. klass
  4. Miina Pilvistu, 6. klass
  5. Janeli Eilpuu, 7. klass
  6. Rasmus Ulm, 7. klass
  7. Rihanna Kruusmann, 8. klass
  8. Sander Tenson, 8. klass
  9. Kai Kurisman, 9. klass – õpilasesinduse juht
  10. Erik Ulm, 9. klass – õpilasesinduse juhi asetäitja

Õpilaste nimekirjad 2021/2022. õa (seisuga 20. september 2021)

kokku 128 õpilast

[←tagasi]


I klass
  1. Hanna Haitjema
  2. Kregor Hammelberg
  3. Rait Hansman
  4. Remi Mart Hill
  5. Riko Koppe
  6. Kristiina-Liisa Kuslap
  7. Mikk-Mattias Olgo
  8. Rico Selgis
  9. Annabel Tenson
  10. Tevin Tomingas

Klassijuhataja: õp Kadri Jürjer

[↑ tagasi algusesse ↑]


II klass
  1. Elorete Almet
  2. Johanna Eilpuu
  3. Sander Erik
  4. Hanna Marii Erit
  5. Mia Loreen Janson
  6. Liisa Eleanore Miller
  7. Reio Niilo
  8. Helena Nukki
  9. Markus Oberschneider
  10. Greete Pavlova
  11. Johan Rasin
  12. Marko Raudsep
  13. Ragneli Ruuge
  14. Mari Lii Viigipuu
  15. Robert Enno Witkamp
  16. Willem Jaan Witkamp

Klassijuhataja: õp Aime Koit

[↑ tagasi algusesse ↑]


III klass
  1. Lenna Aas
  2. Alissa Rosette Aavik
  3. Laura Allmets
  4. Eleonore Almet
  5. Liisa-Lote Esko
  6. Helen Pavlova
  7. Teivin Posti
  8. Robert Rohtla
  9. Maria Rebeka Ruuge

Klassijuhataja: õp Sirje Matsik

[↑ tagasi algusesse ↑]


IV klass
  1. Loore Erit
  2. Hendrik Haitjema
  3. Lisanna Kalju
  4. Laura Kuusemaa
  5. Karola Maisalu
  6. Margus Hendrik Maripuu
  7. Jasper Niilo
  8. Marie Pilvistu
  9. Jass Rosenberg
  10. Egert-Enari Rätsep
  11. Kenely Rätsep
  12. Madis Tammistu
  13. Harri Targamaa
  14. Eliise Mari Toomemägi
  15. Mari Uudam
  16. Loore Mai Vettik
  17. Corey John Walsh
  18. Äli Õunaid

Klassijuhataja: õp Eda Kivimäe

[↑ tagasi algusesse ↑]


V klass
  1. Tauri Allmets
  2. Marten Jõeleht
  3. Karl-Gustav Karm
  4. Maria-Eliisa Kiisa
  5. Gordon Erik Kivimäe
  6. Lisete Kliss
  7. Aleksander Kruusmäe
  8. Kertu Lemvald
  9. Oliver Luide
  10. Henno Niin
  11. Mia Amanda Päevakene
  12. Randel Rasin
  13. Markus Raudsep
  14. Lily Vidrik
  15. Hannah Marie Walsh

Klassijuhataja: õp Sirli Niilo

[↑ tagasi algusesse ↑]


VI klass
  1. Keira Liisa Hiiemäe
  2. Rasmus Hõimra
  3. Remi-Romet Janson
  4. Emily Jugapuu
  5. Gregor Lutschan
  6. Devid-Nikita Morozov
  7. Jaak-Eerik Paesüld
  8. Miina Pilvistu
  9. Johanna Reppo
  10. Kaspar Viilma

Klassijuhataja: õp Maidu Leever

[↑ tagasi algusesse ↑]


VII klass
  1. Janeli Eilpuu
  2. Raimond Heinakroon
  3. Remi Mart Jõgisoo
  4. Angelica Karu
  5. Marten Kiisa
  6. Uku Koel
  7. Eliise-Lisete Kreemann
  8. Johannes Lemvald
  9. Artur Leppel
  10. Kaspar Lutschan
  11. Anni-Mari Maripuu
  12. Grigori Morozov
  13. Viktor Morozov
  14. Mirtel Müürisepp
  15. Andra Posti
  16. Mattias Priinits
  17. Darion Pukk
  18. Annabel Pärnpuu
  19. Aveli Reisner
  20. Kätriin-Eliis Riibak
  21. Simona Birgite Rüü
  22. Marleen Sahtel
  23. Andra Siht
  24. Rasmus Ulm
  25. Hugo Õunaid

Klassijuhataja: õp Sirje Korpe

[↑ tagasi algusesse ↑]


VIII klass
  1. Endrico Järvesaar
  2. Kris Oliver Kivimäe
  3. Rihanna Kruusmann
  4. Brandon Leesment
  5. Klarissa Linnam
  6. Helin-Mari Maripuu
  7. Mia Eliisa Maripuu
  8. Sten-Eerik Miller
  9. Rene Rander
  10. Adrian Siil
  11. Robin Targamaa
  12. Sander Tenson

Klassijuhataja: õp Kersti Arov

[↑ tagasi algusesse ↑]


IX klass
  1. Kevin Djakonov
  2. Andre Esko
  3. Berit Jakobson
  4. Mailii Jõeleht
  5. Kristjan Mihkel Kollom
  6. Martin Oliver Kollom
  7. Kai Kurisman
  8. Karli Maisalu
  9. Hiimo Närep
  10. Gert Sasse
  11. Erik Ulm
  12. Sandra Uustalu
  13. Otto Valmar Õunas

Klassijuhataja: õp Piret Silm

[↑ tagasi algusesse ↑]


[←tagasi]



  • Ridala Põhikooli lasteaed Mäemõisa tee 1
    Panga küla, Haapsalu linn
    90402 Läänemaa
    Avatud E-R kl 7.00 - 18.00
    Üldtelefon , mob
    E-post:

    Ridala Põhikool Kooli tn 4
    Panga küla, Haapsalu linn
    90402 Läänemaa
    (tähtsad andmed, järelevalve)

    Telefon:
    - direktor
    - õppealajuhataja
    - sekretär
    - õpetajate tuba

    Faks:
    - direktor

    E-post: (üldaadress)

    Kodulehekülg:
    www.ridala.edu.ee