• Ürituste kalender

    << apr. 2021 >>
    ETKNRLP
    29 30 31 1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28 29 30 1 2
  • Tulemas | toimumas

  • Uudiste arhiiv:

Õpilased

Vilistlaste nimekiri


Õpilasesindus 2020-2021:
  1. Keira Liisa Hiiemäe, 5. klass
  2. Miina Pilvistu, 5. klass
  3. Anni-Mari Maripuu, 6. klass
  4. Rasmus Ulm, 6. klass
  5. Rihanna Kruusmann, 7. klass
  6. Mia Eliisa Maripuu, 7. klass
  7. Kai Kurisman, 8. klass
  8. Erik Ulm, 8. klass
  9. Kleer Jaani, 9. klass - õpilasesinduse juht
  10. Riin Tammet, 9. klass - õpilasesinduse juhi asetäitja

Õpilaste nimekirjad 2020/2021. õa (seisuga 11. detsember 2020)

kokku 130 õpilast

[←tagasi]


I klass
  1. Elorete Almet
  2. Johanna Eilpuu
  3. Sander Erik
  4. Hanna Marii Erit
  5. Mia Loreen Janson
  6. Liisa Eleanore Miller
  7. Reio Niilo
  8. Helena Nukki
  9. Markus Oberschneider
  10. Kethe Marii Paes
  11. Greete Pavlova
  12. Johan Rasin
  13. Marko Raudsep
  14. Ragneli Ruuge
  15. Mari Lii Viigipuu
  16. Robert Enno Witkamp
  17. Willem Jaan Witkamp

Klassijuhataja: õp Aime Koit

[↑ tagasi algusesse ↑]


II klass
  1. Lenna Aas
  2. Alissa Rosette Aavik
  3. Laura Allmets
  4. Eleonore Almet
  5. Liisa-Lote Esko
  6. Helen Pavlova
  7. Teivin Posti
  8. Robert Rohtla
  9. Maria Rebeka Ruuge

Klassijuhataja: õp Sirje Matsik

[↑ tagasi algusesse ↑]


III klass
  1. Loore Erit
  2. Hendrik Haitjema
  3. Lisanna Kalju
  4. Käroly Krislin Kollo
  5. Laura Kuusemaa
  6. Karola Maisalu
  7. Margus Hendrik Maripuu
  8. Jasper Niilo
  9. Marie Pilvistu
  10. Jass Rosenberg
  11. Madis Tammistu
  12. Harri Targamaa
  13. Eliise Mari Toomemägi
  14. Mari Uudam
  15. Corey John Walsh
  16. Äli Õunaid

Klassijuhataja: õp Eda Kivimäe

[↑ tagasi algusesse ↑]


IV klass
  1. Tauri Allmets
  2. Marten Jõeleht
  3. Karl-Gustav Karm
  4. Maria-Eliisa Kiisa
  5. Gordon Erik Kivimäe
  6. Lisete Kliss
  7. Aleksander Kruusmäe
  8. Kertu Lemvald
  9. Oliver Luide
  10. Henno Niin
  11. Kenerth Paes
  12. Mia Amanda Päevakene
  13. Randel Rasin
  14. Markus Raudsep
  15. Lily Vidrik
  16. Hannah Marie Walsh

Klassijuhataja: õp Ene Jundas

[↑ tagasi algusesse ↑]


V klass
  1. Keira Liisa Hiiemäe
  2. Rasmus Hõimra
  3. Remi-Romet Janson
  4. Emily Jugapuu
  5. Gregor Lutschan
  6. Devid-Nikita Morozov
  7. Jaak-Eerik Paesüld
  8. Miina Pilvistu
  9. Johanna Reppo
  10. Kaspar Viilma

Klassijuhataja: õp Liisi Karydi

[↑ tagasi algusesse ↑]


VI klass
  1. Janeli Eilpuu
  2. Raimond Heinakroon
  3. Angelica Karu
  4. Marten Kiisa
  5. Uku Koel
  6. Eliise-Lisete Kreemann
  7. Johannes Lemvald
  8. Artur Leppel
  9. Kaspar Lutschan
  10. Anni-Mari Maripuu
  11. Grigori Morozov
  12. Viktor Morozov
  13. Mirtel Müürisepp
  14. Andra Posti
  15. Mattias Priinits
  16. Darion Pukk
  17. Annabel Pärnpuu
  18. Aveli Reisner
  19. Kätriin-Eliis Riibak
  20. Simona Birgite Rüü
  21. Marleen Sahtel
  22. Rasmus Ulm
  23. Rahe Uudam
  24. Hugo Õunaid

Klassijuhataja: õp Sirje Korpe

[↑ tagasi algusesse ↑]


VII klass
  1. Kris Oliver Kivimäe
  2. Rihanna Kruusmann
  3. Brandon Leesment
  4. Klarissa Linnam
  5. Helin-Mari Maripuu
  6. Mia Eliisa Maripuu
  7. Sten-Eerik Miller
  8. Rene Rander
  9. Robin Targamaa
  10. Sander Tenson

Klassijuhataja: õp Kersti Arov

[↑ tagasi algusesse ↑]


VIII klass
  1. Kevin Djakonov
  2. Andre Esko
  3. Berit Jakobson
  4. Mailii Jõeleht
  5. Kristjan Mihkel Kollom
  6. Martin Oliver Kollom
  7. Kai Kurisman
  8. Karli Maisalu
  9. Hiimo Närep
  10. Gert Sasse
  11. Erik Ulm
  12. Sandra Uustalu
  13. Otto Valmar Õunas

Klassijuhataja: õp Piret Silm

[↑ tagasi algusesse ↑]


IX klass
  1. Elis Hoop
  2. Kleer Jaani
  3. Mait Kalju
  4. Jan-Mihkel Kreemann
  5. Vladlen Leppel
  6. Eneliine Niin
  7. Mario Peetris
  8. Kaili Põldmaa
  9. Karmo Põllumägi
  10. Eliise Sildaru
  11. Ingel-Agata Suurtamm
  12. Riin Tammet
  13. Mathias Targamaa
  14. Jarek Tenson
  15. Tanel Toomemägi

Klassijuhataja: õp Tea Kesa

[↑ tagasi algusesse ↑]


[←tagasi]