• Ürituste kalender

  << dets. 2020 >>
  ETKNRLP
  30 1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31 1 2 3
 • Tulemas | toimumas

 • Uudiste arhiiv:

Erasmus+ projekti „Fit for School – Fit for Life” veebinädal

23. – 26. novembril toimus Erasmus+ projekti nädal, kus õpilased kohtusid projektikaaslastega partnerkoolidest veebi teel.

Esmaspäeval, 23. novembril oli Itaalia päev. Selle olid ettevalmistanud ja viisid läbi Itaalia õpilased. Vaatasime ühistööna valminud multifilmi küberkiusamisest „Just One Klick”, õpilased osalesid viktoriinis ja õppisid voltima tuulelippu, millega on võimalik klassi kaunistada.

Teisipäev, 24. november oli Austria päev. Kuna NMS Haiming on koroonapuhangu tõttu suletud, tuli Austria õpilastel ülejäänud meeskondadega ühineda kodudest.

Vaatasime üheskoos videot enesekaitsest, kuulasime Itaalia õpilaste poolt tehtud kokkuvõtet küberkiusamisest. Seejärel said õpilased lahendada praktilise ülesande kiusamisest.

Kolmapäev, 25. november oli Hispaania päev. Hispaania õpilased tutvustasid ja õpetasid teistele oma rahvatantsu „La Muneira”. Oli väga lõbus ja sai palju nalja! Siis vaatasime videot igast partnerkoolist ning vastasime küsimustele vaadatud videode kohta. Seejärel sai igaüks avaldada oma arvamust selle kohta, mida olulist ja vajalikku on viimased pandeemiakuud talle eluks õpetanud.

Neljapäev, 26. november oli väga tähtis meie Erasmus+ meeskonnale, sest see oli Eesti päev. Meie kooli 7. klassi õpilane Helin-Mari Maripuu õpetas partneritele, kuidas valmistada üht toredat jõulukaarti. Ka meie saime seda kaasa teha! Seejärel vaatasime üle videod, kuidas iga partnerkooli töörühm õppis projektiräppi. Ning oligi käes aeg veebinädala lõpetamiseks. Iga osalenud õpilane täitis tagasisidelehe.

Tahan tänada meie supermeeskonda: Andra Posti, Simona Birgite Rüü, Kätriin Eliis Riibak ja Rahe Uudam 6. klassist, Helen Mari Maripuu ja Sander Tenson 7. klassist, Andre Esko ja Otto Valmar Õunas 8. klassist.


Ene Jundas
Erasmus+ projekti koordinaator Ridala Põhikoolis

Haapsalu Linnavalitsuse pressiteade haridusteenuste haldussüsteemi ARNO rakendamisest

Haapsalu linn on läinud üle haridusteenuste haldamise süsteemile ARNO.

Haapsalu linn on võtnud kasutusele haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO. Hetkel kannavad laste andmeid süsteemi Haapsalu linna üldharidus- ja huvikoolid.

ARNO on tarkvarasüsteem haridusteenuste haldamiseks, millele on tagatud turvaline juurdepääs haridusasutustel ja lastevanematel. Süsteem lihtsustab haridusasutuse tööd andmete haldamisel. Suureneb läbipaistvus lastevanematele.

[ loe edasi » ]

Eelkooli kolmas kokkusaamine

Pildi allikas: clipart.email

Eelkooli kolmas kokkusaamine toimub 30. novembril kell 11.00

Rõõmsa taaskohtumiseni!


õpetaja Ene

Playback üritus edasi lükatud

Seoses COVID-19 haigestumise juurdekasvuga vanusegrupis 10 - 19 a (45-ndal nädalal 305 % ja 46-ndal nädalal 101 %) ning Terviseameti pöördumisega huvikoolide ja koolide poole palvega jätta ära või lükata edasi huviharidusega seotud kontserdid, kohtumised jne,

jääb 27. novembrile planeeritud PLAYBACK ära!

Olukorra paranedes toimub PLAYBACK kevadel.


Milve Viigand
direktor

Eelkooli teine kokkusaamine

Eelkooli teine kokkusaamine toimub 26. oktoobril kell 11.00

Rõõmsa taaskohtumiseni!


õpetaja Ene

Haridus- ja Teadusministeerium soovib kõigile head koolivaheaega

Head koolijuhid, õpetajad, õpilased ja lapsevanemad!

Esimene osa õppeaastast jääb kohe selja taha ning õpilased saavad minna väljateenitud puhkusele.

Täname teid kõiki tubli töö eest neil ebakindlatel aegadel! Oleme koolidega suheldes näinud palju häid lahendusi turvalise koolielu tagamiseks ning distants- ja kontaktõppe kombineerimisel.

Meil Eestis on seni läinud hästi: oleme suutnud ühiste jõupingutustega viiruse leviku kontrolli all hoida ning saanud jätkata võimalikult paljus tavapärast elu. Et see nii jääks, tuleb ka koolivaheajal säilitada ettevaatlikkus.

Kutsume kõiki üles veetma seekord vaheaja Eestis. Välisreisid soovitame lükata koroonaviiruse leviku tõttu edasi. Paljudes riikides kasvab nakatumiste hulk jõudsas tempos. Reisisihtkohtades võivad kehtida erinevad piirangud ning arstiabi ei pruugi olla alati hästi kättesaadav. Kui reisimine on vältimatu, tuleb arvestada võimaliku isolatsioonikohustusega.

HTM logo

Hääleta meie õpilaste unistuse eest!

Hea Ridala kooli õpilane, lapsevanem, fänn!!!

Haapsalu linna 2020 aasta kaasava eelarve hääletus algab 10. oktoobril kell 12.00

Toeta meie õpilaste unistust Välitrenažöör‑jõulinnakut!

Siin ta on:

Head ja agarat hääletamist!

Hääletamine toimub 30. oktoobrini.
Igal linnakodanikul on kokku 3 häält ja anda saab 1 hääle ettepaneku kohta.
Hääletuskeskkonda sisenemiseks on vaja ID-kaarti või Mobiil-ID-d.
Hääletada saab ka Haapsalu Linnavalitsuse sekretäri juures.

https://www.volis.ee/gvolis/osale/index/537?kid=12564

Kooli ettepanek on viimane, nr 9

Hääletamine on nüüd avatud.

Sügis meie juurde astus, tammetõrud olid taskus

2019. aasta sügisel sai meie rühm nime Tammetõrud. Samal sügisel panid Tammetõru rühma lapsed lillepotti tammetõru, et kasvatada tammepuu. Meie rõõmuks pistis tammepuu oma lehekese mullast välja juba mõne kuu pärast.

Sel sügisel otsustasime ta panna kasvama oma lasteaia õue. Loitsu „Kasva, kasva väike puu, kasva suureks tammepuuks” saatel istutasime puukese lasteaia aianurka. Lapsed ehitasid puukesele ümber aia, et keegi talle kogemata peale ei astuks. Puu ju alles nii tilluke. Loodame, et tammekesele meie lasteaias meeldib ja ta jõudsalt kasvama hakkab.

Tammetõru rühma lapsed tahavad ise samuti kiiresti kasvada ja olla terved. Head nõu selleks andis meile lasteaia med töötaja Eve Laherand. Tervislikku õunamahla tõid meile joogiks Laura ema-isa. Aitäh!

Ilusat värvilist sügist kõigile soovib Tammetõru rühm.


Tammetõru rühma õpetajad Maire ja Raja

Eelkooli esimene kokkusaamine

Eelkooli esimene kokkusaamine toimub 28. septembril kell 11.00

Kohtume Ridala Põhikooli 4. klassis.


õpetaja Ene Jundas

Kooli töökorraldus 2020/2021. õppeaastal

Toredat ja head uut 2020/2021. õppeaastat!

Algas Ridala Põhikooli 62. õppeaasta. Alanud õppeaastal peame tegutsema COVID-19 leviku tingimustes ja kooli töökorraldus saab olema seotud viiruse levikuga. Vastavalt viiruse levikule tekivad ka muudatused, millega kõik peame arvestama.

Palume kõigilt mõistvat suhtumist ja kehtestatud reeglitest kinnipidamist.

Kooli tegevus:

 • Kui viirus jääb tänasele tasemele või väheneb, siis on koolis täielik kontaktõpe.
 • Olukord halveneb, kuid mitte nii palju, et peaks kogu kooli sulgema, siis läheb kool osalisele distantsõppele.
 • Olukord halveneb märgatavalt, jõuab kevadise viiruselaine tasemele või veel halvemaks, siis läheme üle distantsõppele.

Tänases olukorras jätkub koolitöö täies mahus kontaktõppega.

Alates 1. septembrist lähtume järgmistest põhimõtetest:

[ loe edasi » ]
Milve Viigand
direktor
« Vanemad postitused