• Ürituste kalender

ETKNRLP
  • Tulemas | toimumas

• Uudiste arhiiv:

Ridala Põhikool vajab uusi õpetajaid ja huvijuhti

Ridala Põhikool võtab konkursi korras tööle: füüsikaõpetaja, keemiaõpetaja, kehalise kasvatuse õpetaja, vene keele õpetaja, huvijuhi.

Täpsemalt: www.ridala.edu.ee/töö

Ilusat suve!

Kool töötab suverežiimil

Koolimaja peauks on avatud juunis ja augustis
tööpäeviti kell 9.00 – 12.00.

Juulis on koolimaja suletud.

Küsimuste korral helistage direktorile 5218578

Erasmus+ projekti „Fit for School - Fit for Life” suvetervitus

Erasmus+ projekti „Fit for School - Fit for Life” meeskond soovib kõigile tegusat suve: palju päikest, sportimist, mõnusat aega sõprade ja perega, et puhanuna oleks jõudu-jaksu projektitegemistes taas kaasa lüüa! Erasmus+ logo FFSFFL logo

Vajalikud õppevahendid 2020. aastal 1. klassi astuvale õpilasele

1. septembrini on küll veel peaaegu terve suvevaheaja jagu aega, aga kindlasti on hea, kui on vanematel aega ringi vaadata ja vajalikud õppevahendid sügisel kooliteed alustava lapse jaoks juba varakult valmis varuda, mitte viimasel hetkel mööda poode ringi tormata.

Õpetaja Aime Koit, kes saab sügisel teie lapse esimeseks klassijuhatajaks Ridala Põhikoolis, koostas teie jaoks nimekirja kõigist 1. klassi koolijütsile vajalikest õppevahenditest.

MARIE PILVISTU – üks seitsmest Jaapani haikukonkursi võitjast!

2020. aastal toimuvate Tokyo olümpiamängude puhul oli tänavuse 16. Maailma Laste Haikukonkursi teemaks „Sport”. Konkursi korraldajaks on Japan Airlines’i Sihtasutus (JAL Foundation) ning läbiviijaks kohapeal MTÜ Jaapani Kultuuri Koda.

Luuletuse juures hinnati eelkõige vahetust, lihtsust ja edasiantud hetke emotsiooni. Haikuga pidi kaasnema samale lehele käsitsi joonistatud või muus tehnikas käsitsi valmistatud pilt.

[ loe edasi » ]

Lõputunnistuste andmete vaatamine, allalaadimine ja jagamine portaalis edu.ee

HTM logo

Tänavuste gümnaasiumi riigieksamite tulemused selguvad peagi ning paljudel põhikoolilõpetajatel on lõputunnistused tänaseks juba käes.

Käesoleval õppeaastal saavad põhikooli ja gümnaasiumi lõpetajad lisaks traditsioonilisele pabertunnistusele ka lõputunnistuse digitaalse tõendi, mida saab vaadata ja alla laadida portaalis www.edu.ee. Tõendiga saab nii õpingute jätkamisel kui tööle siirdumisel tõendada põhi- ja keskhariduse omandamist.

[ loe edasi » ]

61. lennu lõpuaktus toimub laupäeval, 13. juunil

Armsad 61. lennu lõpetajad!

suitsupääsukesed
Su päevad olgu endiselt rahutud,
olgu otsimist, leidu ja võitlemist.
Ja vahel, kui pettud nii tohutult,
ära siiski sellest veel heitu.
Otsi edasi, kuni leiad kord õnne,
mis jäägitult kuulub vaid sulle.

Ridala Põhikooli pidulik lõpuaktus toimub laupäeval, 13. juunil 2020. a kell 17.00 kooli aulas.

• Aktusele on oodatud lõpetaja ja tema 4 õnnitlejat-pereliiget!
  • Sisenemine (lõpetaja + 4 õnnitlejat) ainult vana maja peauksest!
  • Järgime hetkel kehtivaid reegleid: koolimajja sisenemisel desinfitseerime käed, hoiame distantsi, iga pere on oma „pesas”, oleme kontaktivabad (ei kallista, ei kätle).
  • Lõpetajate õnnitlemine toimub õues!

Milve Viigand
direktor

Muinasjutt Vahtraninade mängukuningriigist lõppes

See õppeaasta oli Vahtraninade rühmas muinasjutuaasta. Aasta jooksul kuulasime, lugesime, vaatasime, mängisime, etendasime ja kirjutasime mitmeid muinasjutte. Ka meie lõpupidu oli muinasjutuline. Kõigist lõpetajatest said väiksed printsid ja printsessid, kes otsustasid Vahtraninade kuningriigist laia maailma õnne otsima minna. Toimus neliteist miniaktust, kuhu olid palutud lõpetajad koos vanematega. Lillad karud olid lõpetajatele julgustuseks ja lahkusid ükshaaval koos nendega lasteaiast.

HEAD KOOLITEED TEILE KÕIGILE!

Muinasjuttu Vahtraninade kuningriigist saab lugeda siit - Muinasjutt Vahtraninadest.

Pilte lõpupeost saab vaadata siit.

Õpetaja Raidi ja õpetaja Ülle

Õpilasleiutajate riiklik konkurss 2019

ÕPILASLEIUTAJATE RIIKLIK KONKURSS

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps kuulutas oma 11. juuli käskkirjaga nr 1.1-2/19/209 välja 2019. a õpilasleiutajate riikliku konkursi.

Õpilasleiutajate riikliku konkursi eesmärgiks on väärtustada teadus- ja arendustegevust ning innovatsiooni õpilaskonnas, stimuleerida õpilaste aktiivsust teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni alal ning avaldada tunnustust väljapaistvaid tulemusi saavutanud õpilastele ja õpilaskollektiividele, nende juhendajatele ja õpetajatele ning koolidele.

Konkursil võivad osaleda kõik konkursi väljakuulutamise hetkel 6–19-aastased Eestis koolieelses lasteasutuses, põhikoolis, gümnaasiumis või kutseõppeasutuses õppivad lapsed ja õpilased ning nimetatud isikutest koosnevad kuni 3-liikmelised õpilaskollektiivid.

Ridala Põhikoolist osalesid Õpilasleiutajate riiklikul konkursil järgmised õpilased koos oma juhendajatega:

Õpilase ees- ja perekonnanimi Klass Leiutise nimi Juhendaja
Loore Erit, Eliise Mari Toomemägi, Karola Maisalu 2. klass „Ratastooli lisad” õp Eda Kivimäe
Jass Rosenberg, Jasper Niilo, Madis Tammistu 2. klass „Mere puhastamise masin” õp Eda Kivimäe
Mari Uudam 2. klass „Nutikas prügikorjaja” õp Eda Kivimäe
Gordon Erik Kivimäe 3. klass „Mitmeotstarbeline riiulikandur” ja „Tintenpennide täitja” lapsevanem Kaido Kivimäe
Anni-Mari Maripuu, Rahe Uudam 5. klass „Puuistuti” lapsevanem Kaia Treier

Kõiki konkursil osalenud õpilasi on ootamas õpilasleiutajate riikliku konkursi žürii aukirjad ning juhendajaid tänukirjad!

Ridala Põhikool tänab kõiki leiutajaid julge pealehakkamise ja lennukate ideede eest ning osalemise eest õpilasleiutajate riiklikul konkursil!

Suur tänu kõikidele juhendajatele 2019. aasta õpilasleiutajate konkursil osalenud õpilaste juhendamisel tehtud töö eest!

Milve Viigand
direktor