• Ürituste kalender

  << okt. 2019 >>
  ETKNRLP
  30 1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31 1 2 3
 • Tulemas | toimumas

 • Uudiste arhiiv:

Hüvasti lasteaed!

HÜVASTI NÜÜD, LASTEAED!
KIIRELT LÄKS SIIN KÕIGIL AEG.
SELGEKS SAID NII MÄNG KUI TÄHED,
NUMBRID NALJAGA JÄID PÄHE.
SUVEL SIRGUD VEEL SA VÄHE,
JULGELT KOOLI SIIS SA LÄHED.
HÜVASTI  NÜÜD LASTEAED!
KIIRELT LÄKS SIIN KÕIGIL AEG.

(L.Tungal)

Lasteaia lõpupidu on peetud ja viis toredat tüdrukut kooli saadetud. Maria Rebeka, Alissa Rosette, Helen, Lenna ja Liisa–Lote ei tule enam lasteaeda. Nemad alustavad sügisel oma kooliteed. Lasteaiale tegid nad toreda kingituse – targa maja. See on meisterdatud jääkmaterjalidest. Meil endil tuleb sellele teha sise- ja välisviimistlus. Majas on tore mängida, kuid selle abil saab ka õppida kella, tähti, numbreid ja geomeetrilisi kujundeid. Aitäh lõpetajatele ja nende vanematele!

Enne lõpupidu toimus lasteaias veel ka muid vahvaid üritusi. Pidasime spordipäeva, õppisime prügi sorteerima ning vaatasime 3. klassi teatrietendust.

Suvepuhkusele saatsime ka oma lillad karud. Vanema rühma karud läksid seekord paadiretkele. Turvalisuse huvides meisterdasime neile selga ka päästevestid. Keskmise rühma karud lahkusid peale ühist piknikku. Sõimerühma karud läksid rongireisile. Lapsed olid küll kurvad, aga õpetajatel oli kindel teadmine, et need karud ei eksi ära ja leiavad sügiseks alati meie juurde tagasitee.

Vanema rühma kõige vapramad lapsed osalesid veel ka Läänemaa laulu- ja tantsupeol „Ilmaratas“. Aitäh kõigile tublidele tantsijatele ja nende vanematele!

Pilte meie selle õppeaasta viimastest tegemistest näeb siit.

ILUSAT SUVEPUHKUST KÕIGILE!

 

 


Vanema rühma õpetaja Raidi Sannik