Erasmus+ projekti meeskond on tagasi

9. detsembri hilisõhtul jõudis tagasi Eestimaale meie kooli meeskond, kes käis Prahas rahvusvahelise projekti „BBB – Bridges Between Borders” kohtumisel Tšehhi, Austria ja Itaalia õpilastega.

meie kooli õpilased Erik Ulm, Sandra Uustalu, Karolin Tiik, Otto-Valmar Õunas õpetaja Pille Raudsepaga ajaloolisel Karli sillal

Foto: Ene Jundas

Päevad möödusid täis huvitavaid üritusi ja koostegutsemist projektipartneritega. Tšehhi Vabariigi Zakladni škola õpilased tutvustasid oma kodulinna ajalugu ja põnevamaid paiku, samuti oma maa kombeid ja traditsioone. Kuna on käes advendiaeg, siis osalesime erinevates jõulutöötubades ning heategevuslikul jõuluturul, mille tulud sel aastal annetati Praha loomaaiale.

Õpilaste tegemiste vastu tundis huvi ka Tšehhimaa jõuluvana, keda kutsutakse Saint (Püha) Nicolaus. Kui ta oli ära kuulanud laste laulud ja luuletused, sai igaüks kätte oma kingipaki.

Projekti järgmine õpilaskohtumine toimub 2017. aasta veebruaris Itaalias.

Erasmus+ projekti „Bridges Between Borders” koordinaator Ridala Põhikoolis