• Ürituste kalender

    << sept. 2020 >>
    ETKNRLP
    31 1 2 3 4 5 6
    7 8 9 10 11 12 13
    14 15 16 17 18 19 20
    21 22 23 24 25 26 27
    28 29 30 1 2 3 4
  • Tulemas | toimumas

  • Uudiste arhiiv:

Õpilased

Vilistlaste nimekiri


Õpilaste nimekirjad 2020/2021. õa (seisuga 15. september 2020)

kokku 132 õpilast


[←tagasi]


I klass
  1. Elorete Almet
  2. Johanna Eilpuu
  3. Sander Erik
  4. Hanna Marii Erit
  5. Mia Loreen Janson
  6. Liisa Eleanore Miller
  7. Reio Niilo
  8. Helena Nukki
  9. Markus Oberschneider
  10. Kethe Marii Paes
  11. Greete Pavlova
  12. Johan Rasin
  13. Marko Raudsep
  14. Ragneli Ruuge
  15. Iris Truumets
  16. Robert Enno Witkamp
  17. Willem Jaan Witkamp

Klassijuhataja: õp Aime Koit

[↑ tagasi algusesse ↑]


II klass
  1. Lenna Aas
  2. Alissa Rosette Aavik
  3. Laura Allmets
  4. Eleonore Almet
  5. Liisa-Lote Esko
  6. Helen Pavlova
  7. Teivin Posti
  8. Robert Rohtla
  9. Maria Rebeka Ruuge

Klassijuhataja: õp Sirje Matsik

[↑ tagasi algusesse ↑]


III klass
  1. Loore Erit
  2. Hendrik Haitjema
  3. Lisanna Kalju
  4. Käroly Krislin Kollo
  5. Laura Kuusemaa
  6. Marleen Künnapuu
  7. Karola Maisalu
  8. Margus Hendrik Maripuu
  9. Jasper Niilo
  10. Marie Pilvistu
  11. Jass Rosenberg
  12. Madis Tammistu
  13. Harri Targamaa
  14. Eliise Mari Toomemägi
  15. Mari Uudam
  16. Corey John Walsh
  17. Äli Õunaid

Klassijuhataja: õp Eda Kivimäe

[↑ tagasi algusesse ↑]


IV klass
  1. Tauri Allmets
  2. Marten Jõeleht
  3. Karl-Gustav Karm
  4. Maria-Eliisa Kiisa
  5. Gordon Erik Kivimäe
  6. Lisete Kliss
  7. Aleksander Kruusmäe
  8. Kertu Lemvald
  9. Oliver Luide
  10. Henno Niin
  11. Kenerth Paes
  12. Mia Amanda Päevakene
  13. Randel Rasin
  14. Markus Raudsep
  15. Lily Vidrik
  16. Hannah Marie Walsh

Klassijuhataja: õp Ene Jundas

[↑ tagasi algusesse ↑]


V klass
  1. Keira Liisa Hiiemäe
  2. Rasmus Hõimra
  3. Remi-Romet Janson
  4. Emily Jugapuu
  5. Gregor Lutschan
  6. Devid-Nikita Morozov
  7. Jaak-Eerik Paesüld
  8. Miina Pilvistu
  9. Johanna Reppo
  10. Kaspar Viilma

Klassijuhataja: õp Liisi Karydi

[↑ tagasi algusesse ↑]


VI klass
  1. Janeli Eilpuu
  2. Raimond Heinakroon
  3. Angelica Karu
  4. Marten Kiisa
  5. Uku Koel
  6. Eliise-Lisete Kreemann
  7. Remi Lamsoo
  8. Johannes Lemvald
  9. Artur Leppel
  10. Kaspar Lutschan
  11. Anni-Mari Maripuu
  12. Grigori Morozov
  13. Viktor Morozov
  14. Mirtel Müürisepp
  15. Andra Posti
  16. Mattias Priinits
  17. Darion Pukk
  18. Annabel Pärnpuu
  19. Aveli Reisner
  20. Kätriin-Eliis Riibak
  21. Simona Birgite Rüü
  22. Marleen Sahtel
  23. Rasmus Ulm
  24. Rahe Uudam
  25. Hugo Õunaid

Klassijuhataja: õp Sirje Korpe

[↑ tagasi algusesse ↑]


VII klass
  1. Kris Oliver Kivimäe
  2. Rihanna Kruusmann
  3. Brandon Leesment
  4. Klarissa Linnam
  5. Helin-Mari Maripuu
  6. Mia Eliisa Maripuu
  7. Sten-Eerik Miller
  8. Rene Rander
  9. Robin Targamaa
  10. Sander Tenson

Klassijuhataja: õp Kersti Arov

[↑ tagasi algusesse ↑]


VIII klass
  1. Kevin Djakonov
  2. Andre Esko
  3. Berit Jakobson
  4. Mailii Jõeleht
  5. Kristjan Mihkel Kollom
  6. Martin Oliver Kollom
  7. Kai Kurisman
  8. Karli Maisalu
  9. Hiimo Närep
  10. Gert Sasse
  11. Erik Ulm
  12. Sandra Uustalu
  13. Otto Valmar Õunas

Klassijuhataja: õp Piret Silm

[↑ tagasi algusesse ↑]


IX klass
  1. Elis Hoop
  2. Kleer Jaani
  3. Mait Kalju
  4. Jan-Mihkel Kreemann
  5. Vladlen Leppel
  6. Eneliine Niin
  7. Mario Peetris
  8. Kaili Põldmaa
  9. Karmo Põllumägi
  10. Eliise Sildaru
  11. Ingel-Agata Suurtamm
  12. Riin Tammet
  13. Mathias Targamaa
  14. Jarek Tenson
  15. Tanel Toomemägi

Klassijuhataja: õp Tea Kesa

[↑ tagasi algusesse ↑]


[←tagasi]