• Ürituste kalender

    << nov. 2019 >>
    ETKNRLP
    28 29 30 31 1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 1
  • Tulemas | toimumas

  • Uudiste arhiiv:

Haapsalu Noorte Huvikeskus kutsub loodusringis osalema 4.-7. klassi õpilasi

Haapsalu Noorte Huvikeskuses alustab 3.oktoobril kell 16:30 "HUVITAVA BIOLOOGIA KOOLI LOODUSRING" 4.-7.klassile.

Tule ja avastame koos Eesti looduses leiduvaid põnevaid taimi, samblikke, putukaid, imetajaid, linde jne jne.

Huvi korral tule kohale või võta enne ühendust juhendajaga .

Tunnid toimuvad aadressil Wiedemanni 4, Haapsalu.

Lasteaialaste vanemate üldkoosolek kolmapäeval, 9. oktoobril

Ootame kõiki lapsevanemaid kolmapäeval, 9. oktoobril kell 17.30 lasteaia saali üldkoosolekule.

KAVAS:

  • Lasteaia 2019/2020. tegevuskavast.
  • Lasteaiatasu ehk lapsevanema omaosalus 2020. – 2022. aastatel.
  • Lasteaia kohakasutamine 2018/2019. õa.
  • Tugisüsteemid lasteaias.
  • Suvised rühmad.
  • Arutelu: suuremad tähtpäevad ja nende tähistamine.
  • Teie poolt algatatud küsimused.

Kellel ei ole võimalik last koju viia – töötab lastehoid keskmises rühmas. Õed-vennad (koolilapsed) on KODUS!

Olete kõik oodatud!!!


Milve Viigand
direktor

Maal elamise päeva töötoad Ridala koolis ja lasteaias 28. sept

RIDALA PÕHIKOOLIS OOTAVAD TEID JÄRGMISED TÖÖTOAD:

  • 11.00 – 12.00 Siidimaalikursus Valmivad lihtsas tehnikas siidisallid Õpetaja Piret Silm
  • 13.00 – 15.00 Tule valmista üks mõnus pudrukauss, pähklikauss, kommikauss Õpetaja-juhendaja Margit Mald
  • 13.00 – 15.00 Kunstitöötuba „Puumandala“ Õpetaja Annely Lember
  • 12.00 ja 14.00 Võimalus tutvuda Ridala Põhikooliga
  • Töökorraldus
  • Ekskursioon koolis
  • Direktor Milve Viigand
  • Õppealauhataja Kersti Arov

Kool huvilistele avatud 11.00 – 16.00.

TERE TULEMAST!


Ridala Põhikooli lasteaed ootab teid!

ÕPITUBA KÕIGE NOOREMATELE LASTELE JA NENDE VANEMATELE

ESIMESED SAMMUD MUUSIKAS

28. september 2019 kell 11.00 – 12.00

  • Keha kui instrument.
  • Rütmipillide tutvustus.
  • Õpime laulma.

Õpetaja Annely Lember

RIDALA LASTEAIA TEGEMISTEST

11.00 – 12.00 Võimalik tutvuda Ridala Põhikooli lasteaiamajaga ja lasteaia tegemistega.

  • Õppealajuhataja Kersti Arov
  • Õpetaja Pille Vidrik

Tule peole!

23.-27. septembril on Ridala Põhikooli perel külas Erasmus+ projekti „Fit for School-Fit for Life” partnerkoolide õpilased Itaaliast, Hispaaniast ja Austriast, et üheskoos meie õpilastega osaleda üleeuroopalisel spordinädalal.

Kohtumist jääb lõpetama Erasmus+ pidu, mis toimub 27. septembril kell 17.30 ‑ 19.00 Ridala Põhikoolis.

Kõik meie kooli õpilased ja nende vanemad on teretulnud!

Haapsalu linna „Maal elamise päev” 28. septembril

Ridala koolimajas toimuvad töötoad:

Politsei koolitervitus

Hea koolipere, lapsevanemad!

Kutsun teid üles pingutama ühiselt selle nimel, et esimesest koolipäevast alates tunneks iga Eestimaa laps end kooli minnes ja seal olles turvaliselt. Nii nagu ka varasematel aastatel on koolialguse esimestel päevadel koolide juures ja suurematel ristmikel politseinikud ja vabatahtlikud, et aidata lastel turvaliselt kooli jõuda. Selleks, et koolis olles iga laps end turvaliselt tunneks, saate oma panuse anda just teie, koolipersonal ja lapsevanemad. Kutsun teid üles tegema endast kõik, et meie koolid oleksid kiusamisvabad.

[ loe edasi » ]

Ridala Põhikool alustab 1. septembril kell 9.30

Sügisel märjem on kaste ja pimedus tihedam, sügis - see on koolilaste varane ja tõtlik samm. / Jaan Kaplinski /
  • 9.30 AKTUS
  • Pildistamine
  • Klassijuhataja tund
  • Söömine
Esimesel koolipäeval ootame kõiki kooli pidulikus riietuses!
VÕTA KAASA KA KOTT TÖÖVIHIKUTE JA RAAMATUTE JAOKS!

Klassijuhatajad:

  1. klass – õp Sirje Matsik
  2. klass – õp Eda Kivimäe
  3. klass – õp Ene Jundas
  4. klass – õp Aime Koit
  5. klass – õp Sirje Korpe
  6. klass – õp Kersti Arov
  7. klass – õp Piret Silm
  8. klass – õp Tea Kesa
  9. klass – õp Pille Raudsepp

5.-9. klassi koduklassid:

  1. klass – loodusainete klass
  2. klass – reaalainete klass
  3. klass – kunstiklass
  4. klass – eesti keele klass
  5. klass – ajalooklass

Busside sõidugraafik 1. septembril:

Õpilasliin nr 1:HAAPSALU VEEKESKUS – JÕÕDRE – RIDALA PÕHIKOOL
  • Haapsalu Veekeskus 8.50
  • Haapsalu Leivatehas 8.52
  • Ridala mägi 8.57
  • Parila veski 9.00
  • Parila keskus 9.03
  • Ridala Põhikool 9.15
Õpilasliin nr 2:HAAPSALU KUTSEHARIDUSKESKUS - MÄGARI - ASUKÜLA - RIDALA PÕHIKOOL
  • Haapsalu Kutsehariduskeskus 8.40
  • Haudejaama teerist 8.41
  • Randsalu peatus kütusetankla vastas 8.44
  • Haapsalu Tamme peatus 8.45
  • Haapsalu Niine 8.46
  • Haapsalu Turu 8.47
  • Paralepa Nelgi 8.49
  • Mägari 8.55
  • Endine Asuküla kauplus 9.01
  • Topu tee 9.03
  • Käpla 9.08
  • Käpla bussipeatus 9.10
  • Ridala Põhikool 9.15
Õpilasliin nr 3:
  • 8.45 Haeska
  • 8.40 Kiideva
  • 8.45 Tuuru
  • 9.10 Puise
  • 9.15 Välja

Buss tagasi 11.30

RÕÕMSA KOHTUMISENI KOOLIS!

Milve Viigand
direktor

Lasteaia õppeaasta algus esmaspäeval, 2. septembril

Mul meenus esimene lasteaiapäev, kui tulin lasteaeda, lilled väikses käes. Nii suur ja uhke rühmaruum siis näis ning pea sest saginast mul ringi käis.
TEADE LASTEAIALASTE VANEMATELE!
Kõiki lasteaialapsi ootame lasteaeda esmaspäeval, 2. septembril hiljemalt kell 8.30

Sõimerühm

  1. Anelle Heinakroon
  2. Bob Klaus Kaustel
  3. Laura Koppe
  4. Ruudi Romek Kruusmann
  5. Ten Kungla
  6. Rasmus Kuusemaa
  7. Aleksander Pavlov
  8. Joosep Pipenberg
  9. Heliine Soosaar
  10. Joosep-Kristjan Suurkask
  11. Oliver Tibbo
  12. Happer Laas Uudam
  13. Miila Vatter
Õpetajad: Pille Vidrik, Geili Ostra

Keskmine rühm

  1. Meliisa Aas
  2. Andre Heinakroon
  3. Kaisa Kariler
  4. Henry Kariler
  5. Patrik Kivimäe
  6. Riko Koppe
  7. Rosanna Kruusmann
  8. Greete Mari Miller
  9. Mikk-Mattias Olgo
  10. Keithi Paes
  11. Anette Raudsep
  12. Roosi-Marie Rink
  13. Grete Serbin
  14. Vesse Uudam
  15. Brigitta Vatter
  16. Loora Vidrik
Õpetajad: Raja Paalberg, Maire Suurkask

Vanem rühm

  1. Johanna Eilpuu
  2. Hanna Marii Erit
  3. Hanna Haitjema
  4. Kregor Hammelberg
  5. Rait Hansman
  6. Liisa Eleanore Miller
  7. Reio Niilo
  8. Helena Nukki
  9. Markus Oberschneider
  10. Kethe Marii Paes
  11. Greete Pavlova
  12. Johan Rasin
  13. Marko Raudsep
  14. Ragneli Ruuge
  15. Robert Enno Witkamp
  16. Willem Jaan Witkamp
Õpetajad: Ülle Kahem, Raidi Sannik

Milve Viigand
direktor

RIDALA PÕHIKOOLI 60. SÜNNIPÄEV ja VILISTLASTE KOKKUTULEK

toimub 19. oktoobril 2019

Oodatud on kõik vilistlased, endised õpetajad ja koolitöötajad!

Praegused õpetajad ja koolitöötajad on kohal nagunii!

Kavas:

  • 18.00 registreerumine, õpilastööde näitused, tervituseks supp
  • 19.00 Pidulik kontsertaktus
  • 20.00 Lennud leiavad oma pesapaigad
  • 21.00 Mõnusas rütmis jalakeerutamine. Puhvet.

REGISTREERU VILISTLASTE KOKKUTULEKULE OSAVÕTUMAKSU TASUMISEGA!

Osavõtumaks kuni 13. oktoobrini 2019 - 10,00 €, alates 14. oktoobrist 2019 - 15,00 €.

Registreerumismaks kanda Ridala Põhikooli arvelduskontole EE351010220267214221

Oluline on makse selgitusse lisada:
  • Ridala Põhikooli vilistlaste kokkutulek;
  • Oma ees- ja perekonnanimi (ka nimi kooli lõpetamise ajal);
  • Lennu number või lõpetamise aasta (vajadusel leiate need nimekirjast)
Osalustasu sisaldab:
  • Soe supp tervituseks, tass kohvi ja küpsised;
  • Tantsuks ansambel

Osalejate arvu teadasaamiseks on kindlasti vajalik eelregistreerumine, isegi kui osalustasu plaanite maksta kohapeal!Sel juhul palun teatage oma osalemisest vähemalt ühel allpool oleval kontakttelefonil või

Kontakt / info: 5218578 või 4792184

Juulikuus on koolimaja suletud

Juulikuus on Ridala Põhikoolis kollektiivpuhkus.

Küsimuste korral helistada:

GSM 5218578

M. Viigand
direktor

SOOVIME TEILE KÕIGILE ILUSAT JA PÄIKESEPAISTELIST SUVE!

« Vanemad postitused
Uuemad postitused »