<< apr. 2022 >>

Põnevad toimetused lasteaias…

Meie tegusas lasteaias õpime igapäev midagi, nii ka juhtus ühel ilusal reedel tuli külla meile,
Vahtarninadele ja Tametõrudele, „Elektrijänes“, kes tuli kohale Tallinnast meie lastele elektrist ja elektriohutusest rääkima.

Saime teada, et telefonide laadimine öösel on väga ohtlik ja kindlasti ei tohi seda teha padja all. Õpetlik ja meeldejääv oli kindlasti õppemäng koos elektrijänesega, kus tuli ohutult eemalduda maha kukkunud elektrikaablist. Lastele jagati ka kingitusi ja töövihikuid, mida oli väga tore koos täita.

Meie oma küla kirjanik Heli Reichardt käis lasteaias oma ilusaid ja lõbusaid lasteraamatuid esitlemas.

Haapsalu linna koolieelikute kevadpäev toimus sel aastal meie lasteaia õuel. Lapsi oli palju ja tegevust jagus kõigile. Lapsed said kingituseks ilusad sussikotid. Lastele abiks ja toeks olid maskotid: Joosu, Roki, Floppi, Luulu ja  Sõber Karu.

Kas lasteaias on elu ka öösel??? Sellele saime meie vastuse, sest  me otsustasime ööbida lasteaias. Ööelu on ikka palju toredam, kui päeval, oli trilli-tralli ja üllatusi. Toimus pidžaamadisko ja üllatuseks tuli külla suur Sõber Karu, kes lastega koos tantsis ja mängis.
Hommikusöögiks küpsetas meile Meliisa isa pannkooke millede  peale määrisime Loora ema tehtud moosi. Aitäh kõigile, kes meid toetasid ja aitasid.

Rohkem pilte nendest toredatest üritustest näeb siit ja siit

õpetaja Pille Vidrik