<< sept. 2019 >>

MEIE PUHKPILLIMÄNGIJAD EESTI PUHKPILLIORKESTRITE TURNIIRIL 2024

Laupäeval, 20.aprillil mängisid Ridala Põhikooli õpilased Estonia kontserdisaali laval Kaitseliidu Lääne maleva orkestrite koosseisus Eesti Puhkpilliorkestrite Turniiril 2024

Foto: Mait Alanurm

Ridala Põhikooli lastest esinesid orkestris Hanna Haitjema ja Kristiina-Liisa Kuslap 3. klassist, Sander Erik, Robert Enno Witkamp ja Willem Jaan Witkamp 4. klassist, Henno Niin ja Oliver Luide 7. klassist trompetil ning Harri Targamaa 6. klassist baritonil ja tromboonil. Sander Erik oli mõlemas võistlusgrupis trompetisolist. Henno, Oliver ja Harri tegutsesid topeltkoormusega, õppides selgeks nii A-grupi (lapsed) kui ka B-grupi (kogenud mängijad) konkursiteosed.

Kõige tähtsam eesmärk oli väärikalt esineda Eesti esinduslaval. Kuid meie rõõm oli suur, sest A-grupis saavutati pronksdiplom ja B-grupis hõbediplom. Esinejaid hindas rahvusvaheline žürii (kohtunikud Hollandist, Soomest, Leedust ja Eestist).

Foto: Mare Eensalu

• B-grupi hindepunktid olid 100st võimalikust 72,3
  • A-grupi hindepunktid 100st võimalikust 65,7

Nende punktide kaalu tõstab asjaolu, et hindajad asusid eesriide taga ega näinud, kas mängivad täiskasvanud või õpilased. Nooremate orkestrit juhatasid noored dirigendid Marie Põdra ja Triin Hordo ning vanemate orkestrit Mati Põdra ja Jaak Karlis. Ridala Põhikooli õpilasi juhendab juba 2018. aastast õpetaja Miranda Klaij. Õpilastel on võimalus õppida mängima trompetit ja teisi vaskpille. Sel kevadel lisandus võimalus õppida mängima ka löökpille

Foto: Liivi Koemets

Alates septembrist 2023 on Ridala Põhikooli huviringi juht Miranda Klaij ning dirigent ja instrumendiõpetaja Mati Põdra alustanud Läänemaal noorteorkestri ülesehitamist. Tore, et selles noorteorkestris mängivad ka Ridala Põhikooli õpilased!

Foto: Mait Alanurm

Puhkpillihuvilisi jagub! Igal õppeaastal lisanduvad uued huvilised ning õpetaja Miranda on alati abiks, et leida parim lahendus puhkpilliõppeks ning valida just sobiv pill.

Juba täna on seatud järgmine suurem eesmärk – osalemine 2025.a suvel toimuval üldlaulupeol Tallinna Lauluväljakul!

Eelkooli seitsmes kokkusaamine kolmapäeval, 15. mail

Eelkooli seitsmes kokkusaamine toimub kolmapäeval, 15. mail kell 11.00 neljandas klassis.

Kevadpidu reedel, 17. mail

17. mail kell 18.30 toimub koolis kevadpidu, kuhu ootame kõiki õpilasi ja nende pereliikmeid!

Avatud on ka kohvik, mida saab külastada juba 30 minutit enne peo algust, vaheajal ning etteastete lõppedes. Kohvikus toimub tasumine sularahas ning saadud tulu läheb koolihoovi madalseiklusraja ehitamise fondi.

Ootame kõiki vaatama ja kuulama!🌼

Playback 2024 video

7. märtsil Ridala Põhikoolis toimunud Playback 2024 salvestus

Eelkooli kuues kokkusaamine kolmapäeval, 17. aprillil

Eelkooli kuues kokkusaamine toimub kolmapäeval, 17. aprillil kell 11.00 neljandas klassis.

Kooli külastab tsirkusetrupp Lätist neljapäeval, 28. märtsil

Tsirkuse-etendus kell 9.40

Etendus on korraldatud lasteaiale ja 1.-6. klassile!

Pilet 6€, tsirkuseloomadega pildistamine 2€ (oma kaameraga)

Eelkooli viies kokkusaamine kolmapäeval, 13. märtsil

Eelkooli viies kokkusaamine toimub kolmapäeval, 13. märtsil kell 11.00 neljandas klassis.

Playback neljapäeval, 7. märtsil

Juba sel neljapäeval toimub Playback, mille teemaks on muusikastiilid.

Õhtu jooksul kuuleme nii diskot kui ka kantrimuusikat.

Etteastete lõppedes on sööklas avatud kohvik.

Kohvikust saadud tulu läheb koolihoovi madalseiklusraja ehitamise fondi. Varu kaasa sularaha!

Playbacki BUSSI sõidugraafik:

• 17.15 Mägari
  • 17.25 Haapsalu Veekeskus
  • 17.35 Ridala mägi
  • 17.38 Jõõdre keskus
  • 17.45 Ridala Põhikool

Tagasi läheb buss orienteeruvalt kell 21.00

EESTI VABARIIGI 106. AASTAPÄEVA PIDULIK AKTUS

Kui küsiksid, kus elan ma, siis uhkusega vastaksin, mu süda paikneb Eestimaal ning see ei muutu iial.

EESTI VABARIIGI 106. AASTAPÄEVA PIDULIK AKTUS TOIMUB 23. VEEBRUARIL 2024. a kell 9.50

Ootame Sind pidulikus riietuses!

Advendikontserdi videosalvestus

8. detsembril 2023 Haapsalu Toomkirikus toimunud Ridala Põhikooli advendikontserdi „Jõulude eel” videosalvestus

« Vanemad postitused

asukoht kaardil