• Ürituste kalender

  << mai 2024 >>
  ETKNRLP
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2
 • Tulemas | toimumas

 • Uudiste arhiiv:

Tagasivaade Beebiklubi tegemistele

Mida pakkuda Beebiklubis väikesele inimesele? Kuidas muuta pühapäevahommikune tunnike ema ja lapse jaoks mõnusaks kogemuseks? Ei piisa korralikult ettevalmistatud tunnist – midagi vajame veel, see miski on igas kokkusaamises uus ja huvitav. SEE MISKI LOOB USALDUSLIKU ÕHKONNA MEIE VÄIKESES OLEMISES – nii et pärast koju minnes on terveks päevaks hea tuju tagatud.

Mis siis on see MISKI, mis meie Beebiklubis olemas on?

MEIL ON AEGA

lapsed toimetavad omas rütmis ning ühtegi last paeluvat tegelust ei lõpetata järsult, laps tegutseb teda huvitava pillikesega nii kaua kui on soovi ning kasvataja seob lapse vana tegeluse sujuvalt uuega.

MUUSIKA ON EELKÕIGE EMOTSIOON – lapse tunne on seotud Emaga – Ema laulab ja laps kuulab… Koos lastakse kehast läbi korduv rütm, kaasates rütmipille, plakutamist, patsutamist ja paitamist.

See on südamest tulev muusika, mis korduse abil muutub emotsiooniks ning aitab maandada argitoimetuste ruttu.

LAPS VAJAB IGA KORD KOHANEMISEKS AEGA – iga kord enne tegelusi toimetavad lapsed omasoodu ning harjuvad ruumi ja kaaslastega – see toimub IGA KORD, sest väike inimene vajab avanemiseks aega – ja alles siis kui laps naeratab, ringi vudib või kaaslast patsutab – on õige aeg alustada „tunniga”.

KA EMAD VAJAVAD AEGA, et saada üle hirmust, et äkki minu laps ei taha olla tubli ja koos ettenähtud kava kohaselt tegutseda – IGA LAPS ON TUBLI JA PANEB TEGELIKULT TÄHELE, MIS TEMA ÜMBER TOIMUB – mõni Pisike vaatleb ja mõistab, mõni Pisike hakkab kohe tegutsema, austame Inimese individuaalsust.

BEEBIKLUBI „PISIKE” annab Emale ja Lapsele AEGA tunni jooksul kogeda üksteist kiirustamata ning jagada teistega Emaks olemise rõõmu.

SOOVIN IMELIST JÕULUKUUD JA LASTELE HEAD TERVIST!


õpetaja Annely Lember


 • Ridala Põhikooli lasteaed Mäemõisa tee 1
  Panga küla, Haapsalu linn
  90402 Läänemaa
  Avatud E-R kl 7.00 - 18.00
  Üldtelefon , mob
  email: E-post:

  Ridala Põhikool Kooli tn 4
  Panga küla, Haapsalu linn
  90402 Läänemaa
  (tähtsad andmed, järelevalve)

  asukoht kaardil

  Telefon:
  - direktor
  - õppealajuhataja
  - sekretär
  - õpetajate tuba

  Faks:
  - direktor

  email: E-post: (üldaadress)

  Kodulehekülg:
  www.ridala.edu.ee

  email: